Skocz do zawartości

Ostatnia operacja nie powiodła się - pełne pobieranie

Polecane posty

Witam, od ponad dwóch tygodni nie jestem w stanie wykonać pełnego pobierania na dwóch, z trzech swoich kont. Oba konta dziennie generują po 150-200 paczek, pobieranie transakcji dwa razy w ciągu doby. Niestety - za każdym razem przy pełnym pobieraniu otrzymuję błąd "Ostatnia operacja nie powiodła się. Nieokreślony błąd.". Próbowałem już autoryzować ponownie oba te konta, niestety bez rezultatów.

Link to postu

Nieokreślony błąd oznacza, że jest to raczej sytuacja, której nie byliśmy w stanie przewidzieć - możliwe, że baza danych jest uszkodzona. Czy na stronie startowej po naciśnięciu ikonki odświeżenia ważnych informacji pojawiają się jakieś (lub już widnieją) problemy? Czy są tam tylko informacje RSS od nas?

Link to postu

Opcja "Napraw" była dostępna więc z niej skorzystałem. Po mniej więcej jeden sekundzie - pokazało się puste pole z "Wynik naprawy". Po ponownym uruchomieniu Sello - informacja o uszkodzonej bazie się nie pojawia. Spróbuję wobec tego teraz wykonać to pełne pobieranie. Mam nadzieję że się uda.

 

Edit : Niestety ale na pierwszym koncie znów to samo. Zaraz spróbuję z drugim : "Ostatnia operacja nie powiodła się.
Nieokreślony błąd."

Edytowane przez Wiktor Perliński
Aktualizacja problemu
Link to postu

Bazę przekazałem do analizy na początku tygodnia i nadal czekam na rezultaty. Chciałbym jednak dopytać czy mogę wykonać aktualizację Sello do najnowszej wersji, czy lepiej wstrzymać się do czasu "naprawienia" bazy danych? Obawiam się po prostu że skrypty którymi będę miał naprawić bazę - nie zadziałają na najnowszej wersji (baza pochodzi wprost z 1.29).

 

Edit : odpowiedź uzyskałem już mailowo z supportu, przepraszam za problem. Aktualizacja w trakcie.

Edytowane przez Wiktor Perliński
odpowiedź mailowa
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...