Skocz do zawartości

NEXO - SELLO - błąd przy wydruku paragonu

Polecane posty

Dzień dobry;

Mamy taki problem.

Kupujący w allegro zakupił 3 produkty. Jeden towar nie był zmapowany w Sello z analogicznym produktem w Subiekcie Nexo.

Transakcje robione są w tym momencie u nas z automatu. Pracownik zaznacza w Sello paragony do wydrukowania, które zrobił automat i one się drukują na drukarce fiskalnej.

Formularz pozakupowy świecił się na zielono. Czyli z punktu widzenia obserwatora wszystko jest dobrze.

Na paragonie (w nexo i na wydruku) był brak pozycji która była niezmapowana. Kwota na paragonie była pomniejszona o kwotę niezmapowanego produktu.

Natomiast list przewozowy wyszedł w kwocie pełnej wraz z kwotą niezmapowanego produktu. Używamy Prostej Paczki.

Jak poprawić ten błąd?

 

Z poważaniem

Sebastian

 

Link to postu

Obecnie nie ma możliwości aby przeciwdziałać takiej sytuacji w momencie wydruku paragonu.

Jedyne co można zrobić, to powiązać wszystkie towary z towarami w Subiekcie.

Idź do zakładki Towary, tam wybierz filtr "Powiązane z programem sprzedaży" i ustaw go na "Nie".

Ten filtr pokaże wszystkie produkty, które należy powiązać z Subiektem.

Link to postu
3 minuty temu, Ks. Robak napisał:

Idź do zakładki Towary, tam wybierz filtr "Powiązane z programem sprzedaży" i ustaw go na "Nie".

Ten filtr pokaże wszystkie produkty, które należy powiązać z Subiektem.

Owszem, jeśli nie masz tam towarów wyprzedanych. U mnie, przy filtrze 'NIE' wyświetlają się także towary, których już nie mam w sprzedaży...

Skuteczniejsze może być powiązanie trwających aukcji, gdzie nie ma towarów:

image.thumb.png.79d0ecb6b309fba6345ef918990b3f53.png

Oj, ja mam 51 na innym koncie bez towaru... Czas do roboty...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...