Skocz do zawartości

Acces Token Expired

Polecane posty

Cześć!

Potrzebuję pomocy:

od tygodnia codziennie mam Acces Token Expired przy zmianie ceny, problem zaczął występować po aktualizacji do 1.3 a obecnie nie daje mi żyć. Ponowna autoryzacja pomaga, ale zaczynam się zastanawiać czy to rzeczywiście jest błąd po stronie Allegro ?

Jest to mega uciążliwe, wydłuża czas pracy nad zmianą ceny do potęgi. 

Skąd ten błąd się bierze? Macie jakie sugestie co można zrobić żeby temu zapobiec?

 

EDIT: Dodam jeszcze że pisząc ponowna autoryzacja mam na myśli ponowne wygenerowanie hasła aplikacyjnego. Na starym haśle pomimo ponownej autoryzacji problem występuje nadal.

Edytowane przez Keeper
Link to postu

Czy konto Allegro jest używane na więcej niż jednej bazie Sello?

4 godziny temu, Keeper napisał:

EDIT: Dodam jeszcze że pisząc ponowna autoryzacja mam na myśli ponowne wygenerowanie hasła aplikacyjnego. Na starym haśle pomimo ponownej autoryzacji problem występuje nadal.

Aż takich zabiegów to nie powinno wymagać.

Link to postu
19 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

A autoryzacja konta przebiega na pewno poprawnie?

 

hmmm, wchodzę w konto, klikam autoryzuj, podaje login i hasło główne do konta, otrzymuje taki komunikat:

image.png.cba37289efc13e2f8227c4291af1e8fb.png

zakładam że autoryzacja przebiega poprawnie.

19 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Zasugerować mogę zmianę hasła głównego do tego konta w Allegro i autoryzacja ponowna konta.

dobry pomysł! przetestuje to rozwiązanie.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...