Skocz do zawartości

Problem z pobraniem formularzy pozakupowaych

Polecane posty

Witam,

 

od parę dni zacząłem mieć problem polegający na tym, iż Sello dla niektórych transakcji nie wychwytuje formularzy pokazakupowych oraz płatności do nich. Znaczy bardziej tak - Sello to odbiera, pokazuje formularz pozakupowy i płatnośc do niego, jeżeli wchodzi się bezpośrednio do transakcji oraz do działu Formulare, natomiast na ogólnej liście transakcji nie pokazuje, iż ta transakcja ma wypełniony formularz i płatność do niej. To powoduje, że wszystkie transakcję muszę ręcznie sprawdzać...

 

Czy ktoś ma pomysł czego to jest wynikiem? Już robiłem wymuszenie pobrania wszystkich transakcji i formularzy - nic to nie pomga.

 

W załączniku wysyłam przykład obrazujący sytuację. 

2019-01-28_22-10-21.png

2019-01-28_22-11-44.png

Link to postu

Witam,

 

nic nie było zmieniane. Należy też dodać, iż taka sytuacja występuje sporadycznie - na 20 transakcji 1-2 transakcji ma taki "status".

 

Przed chwilą wymusiłem ponownę pobranie wszystkich transakcji i formularzy. W błędach pojawił się tylko ten, co w załączniku. Ale znów, problem bardziej polega na tym, iż formularz pobiera się i wpłata do niego, lecz on nie jest zaznaczany w ogólen liście...

2019-01-29_19-18-14.png

Link to postu

Błąd 12157 oznacza problem z połączeniem kanałem szyfrowanym. Gdyby pojawiał się nieustannie mogło by to oznaczać brak włączonego szyfrowania TLS1.1 i TLS1.2 w ustawieniach internetowych na komputerze.

Dokładniej zbadać problem formularzy moglibyśmy po przesłaniu do nas bazy. W razie czego proszę napisać na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku, odeślemy instrukcję co i jak zrobić.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...