Skocz do zawartości

InsERT_nexo_Driver: Wystąpił błąd podczas synchronizacji towarów:

Polecane posty

Z poprzednimi problemami utknąłem w punkcie  wysłania  formularza do wysłania bazy ... Nie wiem czy przyjdę ten punkt poczekam parę dni wypełnię formularz jeszcze raz.

 

Tymczasem chcę wyeliminować jeden z kolejnych problemów

 

InsERT_nexo_Driver: Wystąpił błąd podczas synchronizacji towarów:

Wyjątek: Przygotowywanie listy towarów do synchronizacji stanów magazynowych

 

Ten błąd pojawia się dwa do 3 razy przy tworzeniu dokumentów. Może to mieć związek z tym że dokumenty si nie tworzą ? . Nie wiem gdzie sprawdzić co powoduje problem synchronizacji towarów i jak go wyeliminować ?

Link to postu

Kiedyś, zdaje się spotkaliśmy się z podobnym problemem i z tego co pamiętam był to wynik zdublowanego towaru. Najprościej było by to zdiagnozować na rzeczywistych danych.

Czy przy zgłaszaniu problemu przez formularz nie otrzymał Pan numeru INS-XXXXX? Po nim moglibyśmy sprawdzić co się dzieje ze zgłoszeniem oraz z umową powierzenia danych.

Link to postu

Na email nic nie dostałem żadnego numeru. Na dniach zrobię kolejne podejście

 

Jak sprawdzić, gdzie szukać zdublowanych towarów ? Po nazwie przelecę towary ale boję się ze towar mógł mieć zmienioną nazwę. Gdzi eszukać takiego komunikatu który towar może powodować problem ?

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Ostatnio Pan Bartosz Rosa pomógł mi w tym samym temacie podsyłając skrypty na sprawdzenie duplikatów produktów w bazie sello a potem ich oznaczenie w bazie , po ich usunięciu problem zniknął.

Dodam tylko dwa grosze od siebie o ile wiem że u jednej sooby był problme bo Sello sie wysypało i próbowaliśmy odłączyć baze subiekta i podłączyć - co też sie nie udawało i to mogło być zalążkiem problemów, to mam dwie inne instalacje na których nigdy takiego problemu nie było a pracują one z SGT i nie nexo i tam też po uruchomieniu skryptów sprawdzających duplikaty one się pojawiły. Niemniej jednak tylko przy komunikacji z nexo występuje ten problem z ładowaniem listy towarów.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...