Skocz do zawartości

Eksport przesyłek z sello do elektronicznego nadawcy - nie działa

Polecane posty

Dzień dobry , 

Chciałem eksportować przesyłki z sello do elektronicznego nadawcy ( chodzi tu o przesyłki list polecony ekonomiczny , listo polecony priorytetowy , list ekonomiczny) niestety po imporcie przesyłek wyświetla się komunikat taki jak poniżej. Czy coś trzeba zmienić w ustawieniach w sello ?  Z góry dziękuje za pomoc.

Plik jest niezgodny ze schematem (EN:81406)

Element '{http://www.sello.pl/export}ExportData': No matching global declaration available for the validation root. (linia:1)(EN:81407)

Element '{http://www.sello.pl/export}ExportData': No matching global declaration available for the validation root. (linia:1)(EN:81407)

Przesłano plik nieznanego typu (EN:10737)

Link to postu

Własnie po napisanie tej wiadomości , znalazłem na forum że w słowniku należy wgrać transformaty. Znalazłem tylko takie które działa dla przesyłek firmowych poleconych , a w elektronicznym nadawcy pokazuje mi że nie ma już takich przesyłek tylko nazywają się Przesyłka polecona i jak eksportuje przesyłki to pokazuje błąd i każe mi zmieniać ręcznie każda przesyłkę na przesyłkę poleconą i ręcznie wybierać czy to ekonomiczny czy priorytet. Jest możliwość otrzymania odpowiedniej transformaty tak żeby działała przesyłka polecona ekonomiczna , polecona priorytetowa i przesyłka nierejestrowana ?

Edytowane przez Adam Klik
Link to postu

Nie publikujemy oraz nie utrzymujemy tych transformat, najlepiej gdyby któryś z użytkowników podzielił się działającym eksportem. Ewentualnie rozważyć można skorzystanie z programu zewnętrznego, działającego na bazie Sello, które potrafi eksportować paczki do różnych kurierów, jednocześnie aktualizując w Sello numer nadawczy. Usprawni to proces wysyłania numerów nadawczych do Allegro.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...