Skocz do zawartości

sortowanie dokumentów fiskalnych a paczki

Polecane posty

Witam,

 

mam następujący problem. Dzienni mam około 100 paczek. Jak je obrabiam, robię następującą czynność:

 

1. Wchodzę "do paczek"

2. Po kolei klikam Ctrl+Shift+S, dokładnie po kolei, idzie dość długa zynchronizacja z Subiekt GT i zajmuje to na 100 paczek około 30 minut.

3. Dalej w tej samej kolejności robię Ctrl+Shift+R, aby kolejność wystawionych paragonów odpowiadała kolejności utworzonych paczek

4. Drukuje później etykiety i paragony, oraz układam w odpowiedniej koleności

 

Problem polega na tym, że jak zaznaczę wszystkie tranzakcje "Do paczek", i kliknę Ctrl+Shift+S - to paragony wystawią się w innej kolejności, niż znajdywały się w liście "Do paczek". I aby już zachować kolejność przy utworzeniu paczek, to muszę ręcznie latać i znadywać numery paragonó po kolei.

Czy jest jakaś metoda, aby hurtem utworzyć paragony i w tej samej kolejności paczki do nich? Czyli aby na przykład przy wystawianiu hurtem paragonów do nich od razu w tej samej kolejności paczki się tworzyły lub aby przynajmniej przy hurtowym stworzeniu paragonów aby one w odpowiedniej kolejści się tworzyły jak sortowanie  w "Do paczek"?

Link to postu

Paczki w PACZKACH możesz przecież posortować wg nr paragonu...

Tak samo w module DO PACZEK - w zasadzie chyba wszędzie można sortować kolumny. Jeśli jakiejś nie ma należy ją uaktywnić.

Etykiety - np. do paczkomatów - drukują się w kolejności posortowania paczek w Sello.

 

 

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
3 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Paczki w PACZKACH możesz przecież posortować wg nr paragonu...

Tak samo w module DO PACZEK - w zasadzie chyba wszędzie można sortować kolumny. Jeśli jakiejś nie ma należy ją uaktywnić.

Etykiety - np. do paczkomatów - drukują się w kolejności posortowania paczek w Sello.

 

 

Nie wierzę, w ciągu 5 minut mi rozwiązałeś problem, z którym walczyłem pół roku tracąc godziny czasu! Jeszcze raz dziękuję

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...