Skocz do zawartości

Problem z listą wysyłkową i magazynową, brak oznaczenia w paczce

Polecane posty

Dzień dobry,

Mam problem, który zaczyna mnie bardzo irytować.

Po wydrukowaniu listy wysyłkowej i magazynowej nie odznaczają się tikiem pola w paczkach, które są na tych listach:

 - dokumenty do paczki wydrukowane, (zdarza się czasami)

- lista magazynowa wydrukowana (nie zaznacza się nigdy)

 

W wyniku błędów edytuję paczki, które są już na listach i zaczynają się kosztowne problemy.

Co mam zrobić?

Pozdrawiam

Michał

Link to postu

Drukuj z pod prawego klawisza myszy - drukując przez ctrl+P nigdy nie oznaczają się listy jako wydrukowane - prawdopodobnie jakiś błąd w sello - podejrzewam, że funkcja zmieniająca znacznik "lista magazynowa wydrukowana" wpięta jest pod button - nie zależy więc od wydruku - a od kliknięcia w w klawisz z rozwijanego menu PPM. 

Link to postu

Dotychczas po zaznaczeniu paczek, klikałem druki do paczki ...następnie zaznaczałem listę magazynową i listę wysyłkową. Po przetworzeniu każda paczka miała oznaczony tikiem

- dokumenty do paczki wydrukowane,

- lista magazynowa wydrukowana  (załącznik sello 3)

Teraz (od jakiegoś bliżej nieokreślonego czasu) po stworzeniu listy magazynowej oraz listy wysyłkowej

 

dokumenty do paczki wydrukowane - czasami są zaznaczone tikiem (załączniki sello1)

a lista magazynowa wydrukowana - bardzo sporadycznie

A czasami pomimo że paczka jest na liście magazynowej i w dokumentach do paczek nie ma żadnego tiku załącznik (załącznik sello2)

sello1.jpg

sello2.jpg

sello3.jpg

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...