Skocz do zawartości

Cenniki dostaw - nieprawidłowe parametry

Polecane posty

Dzień dobry,

Mamy ogromny problem z cennikami dostaw. Ciągle wyświetla się błąd, który zamieszczam w załączniku. Gdy zmienię coś w Paczkomatach, przeskakuje na Pocztex, potem na DPD...

Ceny są na pewno zgodne z cennikami Allegro. Zamieszczam screenshot cennika.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

 

Edit: Nie wspomniałam, że problem dotyczy cennika dedykowanego produktom, których tylko jedna sztuka wchodzi w paczkę do 30kg. Cennik, gdzie cena za paczkę to 8,60 zł, za drugą 0 zł, a w paczkę wchodzi 10 sztuk działa bezproblemowo. Problem zaczyna się, gdy chcemy zrobić cennik, gdzie zakup drugiej sztuki tego produktu to koszt przesyłki x 2, ponieważ musimy wysłać go w drugiej paczce.

błąd.png

cennik.png

Edytowane przez Marta Nowacka
Link to postu
3 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Napisz tak:

8,60 / 0 / 1

 

PS
a czemu piszesz 8,60?

Gdy robię to w taki sposób, to z kolei zaczyna mi wywalać błąd odnośnie Pocztexa, gdzie nie ma go w ogóle odznaczonego w tym cenniku... Dodaję załącznik.

A cenę taką mamy, ponieważ Allegro narzuca nam cenę albo 8,60, albo 8,99. Z 8,99 zł też nie działa.

 

błąd2.png

Link to postu

Z tego co zdążyłam zauważyć, dla przesyłek Allegro (Allegro InPost przynajmniej) da się ustawić ilość przedmiotów w przesyłce, jednak nie można nadać dopłaty za następną sztukę. Ta opcja jest z góry zablokowana przy ustawianiu cennika. Nie wiem jednak, jak to się je z przesyłkami Pocztexu. Może błąd dotyczy tego samego?

Edytowane przez Joanna S.
Polski być trudna mowa, poprawiona składnia :D
Link to postu
1 minutę temu, Joanna S. napisał:

Z tego co zdążyłam zauważyć, dla przesyłek Allegro (Allegro InPost przynajmniej) da się ustawić ilość przedmiotów w przesyłce, jednak nie można nadać dopłaty za następną sztukę. Ta opcja jest z góry zablokowana przy ustawianiu cennika. Nie wiem jednak, jak to się je z przesyłkami Pocztexu, jednak błąd może tego samego dotyczy?

Dodałam specjalnie do tego cennika Pocztex i zrobiłam ceny, które zawsze mamy w aukcji, przy drugiej sztuce 0, maksymalnie w paczce 1. I problem jest nadal, nie chce mi przepuścić aukcji przez Pocztex...

Link to postu

Od razu lepiej :)

Allegro Pocztex Kurier może być w max takich cenach (nie może być 1 sztuka za 22 zł, dlatego Ci pokazuje błąd):

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-pocztex-kurier-48-oraz-allegro-przesylka-polecona-PDa7azq2Ks1

Jeśli nadajesz na umowę nie "allegrową" to uzupełnij "Pocztex Kurier".

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu
3 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Od razu lepiej :)

Allegro Pocztex Kurier może być w max takich cenach (nie może być 1 sztuka za 22 zł, dlatego Ci pokazuje błąd):

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-pocztex-kurier-48-oraz-allegro-przesylka-polecona-PDa7azq2Ks1

Jeśli nadajesz na umowę nie "allegrową" to uzupełnij "Pocztex Kurier".

Faktycznie, pomogło! Wpisałam te ceny w Pocztex Kurier zamiast Allegro Pocztex i podziałało. Faktycznie nie wzięłam pod uwagi tego, że z Pocztexem nie mamy umowy "allegrowej" i nadajemy te paczki poza Allegro. Aukcja w końcu przeszła.

Dziękuję za pomoc :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...