Skocz do zawartości

Rozbijanie pozycji tego samego produktu

Polecane posty

Czy jest taka możliwość aby sello/subiekt zawsze rozbijał na kilka pozycji ten sam produkt na ZK ? U mnie transakcje są od jednej do kilku pozycji, a czasami w jednej pozycji jest np 2 szt. i chciałbym aby te 2 szt. było dwiema pozycjami po jednej sztuce,

Prawdopodobnie dziwicie się po co to komu, jednak u mnie co jakiś czas okazuje się, że spakowana została jedna sztuka danego produktu, a powinno być dwie. Pakujemy na podstawie wydruków ZK, no i czasami człowiek nie spojrzy na ilość bo zazwyczaj jedna pozycja = 1 szt, no i niestety bywa inaczej.

Jest na to rozwiązanie?

Link to postu

Niestety nie wiem, czy jest to możliwe w Sello, ale chyba najprostszym rozwiązaniem jest po prostu czytanie ze zrozumieniem.

Dla przykładu u nas w ciągu roku wygląda to tak:

  1. pierwsza osoba - posiada tego typu błędów na poziomie 1-3
  2. druga osoba - posiada ponad 50

Dużo zależy od człowieka i jego umiejętności koncentracji.

Link to postu
  • 11 miesięcy temu...

Chciałbym wrócić do tematu. @Bartosz Rosa czy można to w jakiś sposób wymusić? Jakaś inna metoda? cokolwiek???

Ewentualnie jak nie na ZK to na dokumencie końcowym np PAi.

W ostateczności jeśli to nie możliwe, to czy jest jakaś możliwść wstawienia na wydruku gdziekolwiek ilości sumarycznej produktów w paczce czyli jeśli na dokumencie jest np dwie pozycje (dwa towary) po 2 sztuki to, żeby gdzieś na wydruku umieścić napis np. "Ilość produktów w paczce : 4"

Edytowane przez Leszek Oleszczuk
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...