Skocz do zawartości

Automatyczna akceptacja FOD

Polecane posty

Witam, z uwagi na odświeżony model pobierania informacji o aukcjach - w końcu postanowiliśmy przejść na automatyczne przenoszenie formularzy. W tym celu - w ustawieniach Sello zaznaczyłem dwie pozycje :

"Automatycznie aktualizuj dane w transakcji po pobraniu formularza" oraz "Aktualizuj dane w transakcji po grupowaniu transakcji".

Moim problemem jest to że po pobraniu zamówień - transakcje i tak nadal znajdują się w zakładce Transakcje - oczekujące na płatność, a to z uwagi na to iż informacja o płatności - jako jedyna nie jest przenoszona z formularza do transakcji (po lewej stronie - wciąż widnieje ZERO). 

Również kiedy zaznaczam zbiorczo paczki co do których mam pewność że zostały opłacone i korzystam z opcji "Utwórz paczki" - to trafiają one od razu do zakładki PACZKI, zamiast do Transakcje -> Do Paczek, w którym to miejscu standardowo generuję dokumenty końcowe, załatwiam sprawę przepisania notatek od klientów etc.

Czy da się włączyć automatyczne przenoszenie informacji o płatnościach, tak abym nie musiał otwierać formularza dla każdej z nieprzetworzonych transakcji? Z góry dziękuję za informację.

Link to postu
3 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Żeby zgodne TRANSAKCJE przeniosły się same DO PACZEK zaznacz jeszcze "Automatycznie rejestruj wpłatę...".

UTWÓRZ PACZKI tworzy z TRANSAKCJI PACZKI więc służy do czegoś innego niż rejestracja wpłaty.

Dziękuję, zmiany dokonałem. Jak tylko coś się sprzeda - przetestuję to rozwiązanie. 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...