Skocz do zawartości

1.31.1 - domyślne wartości

Polecane posty

Po aktualizacji, chyba wskoczyły domyślne wartości dla pola Transakcja dodana ręcznie i Grupa transakcji

Do tej pory mieliśmy: Zamówienie Lokalne Nr: 3567 Op: KZ

(z czego ostatnie to inicjały użytkownika)

a teraz

Transakcja 16/2019

Da się jakoś wyciągnąć ze starej bazy jak to było ustawione? w której tabeli szukać?

 

Nie licząc zamówień sklepowych, które pobierają się do dwóch baz (dwóch kont allegro), co może się wiązać akurat z aplikacją SmartPaczka,

póki co nie widzę problemów. Fakt, że używamy Sello wyłącznie do pobierania transakcji z Allegro i ze sklepu, a aukcje wystawiamy poprzez ms allegro.

Co więcej, program wydaje się pracować szybciej, mimo, że jeszcze nie skorzystałem z nowych, wyczekiwanych narzędzi do wyczyszczenia bazy z zamówień 2013-2018 :D

Edytowane przez Robert Z
Link to postu

Zmienione (niedomyślne) wartości tego szablonu nie powinny być zmodyfikowane podczas aktualizacji.

W każdym razie, jaki już do tego doszło to wartości te zapisane są w:

select td_UserAddedTransactionSourceTemplate, td_GroupTransactionSourceTemplate from tr_Default

Polecenie trzeba wykonać, rzecz jasna na starej bazie (kopii wykonanej podczas aktualizacji do nowej wersji).

Link to postu

Dzięki.

Na drugim koncie (drugiej bazie) po aktualizacji, wartość ta się nie zmieniła, więc nie wiem co było przyczyną, jakkolwiek stało się to po aktualizacji pierwszej bazy.

Gdyby się komuś mogła przydać wartość dla pola Transakcja dodana ręcznie, której szukałem...:

Zamówienie Lokalne  Nr: [Podmiot::Licznik::Zamówienie] Op: [Operator::Imie|truncate=`1`][Operator::Nazwisko|truncate=`1`]

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...