Skocz do zawartości

Sello nie aktualizuje stanów na Allegro

Polecane posty

Witam,
Po wielu przebojach z auktualizacją myślałem, że udało mi się uporać z tym i wszystko już działa poprawnie. Jednak nie do końca. Doszło do sprzedaży przez Subiekt zmniejszając tym samym stan magazynowy, co zsynchronizowało się z Sello, które z koleji zmieniło stan na Allegro... No właśnie nie do końca. Według raportu "Wysłano zlecenie zmiany stanu" status ma "synchronizacja wykonana poprawnie" jednak mimo tego że minęło kilka godzin ilość dostępnego towaru na aukcji nie zmniejszył się. Sytuacja występuje na wielu aukcjach. Miał ktoś taki problem?

Link to postu

Też mam podobny problem. Po dostawie nie zwiększyło stanów na Allegro. Sello pokazuje, że synchronizacja została wykonana poprawnie, w aukcjach trwających pokazuje zwiększoną ilość, a po pobraniu danych aukcji z Allegro ilość wraca do poprzedniej wartości.

Klikam "przelicz stany", wysyłam zmiany w aukcjach trwających, zmiany zostały wg Sello wysłane poprawnie. A za chwile Sello znowu pobiera aktualne dane z Allegro i przywraca niepoprawną ilość.

I tak w kółko.

Wersja 1.31.3

Z mojego punktu widzenia naprawienie tego jest mega pilne!

Edytowane przez M. K.
Link to postu
11 godzin temu, M. K. napisał:

zmiany zostały wg Sello wysłane poprawnie

Bo zostały wysłane poprawnie, natomiast Allegro z jakiego powodu nie wprowadziło tych zmian w serwisie. Zmiany w aukcjach nie działają natychmiast po wysłaniu ich - to co robi Sello i co, zresztą robi też zmiana stanu przez stronę Allegro, to zlecenie zmiany, nie zaś sama zmiana.

Sama zmiana może się udać lub nie i może potrwać do godziny czasu od momentu wysłania zlecenia. Zdarza się jednak w ostatnim czasie, że Allegro nie przeprowadza tych zmian ostatecznie. O akurat widzę, że problem zgłoszony do Allegro https://github.com/allegro/allegro-api/issues/2067

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...