Skocz do zawartości

Nie pobiera zamówień

Polecane posty

Od ponad 24 h nie pobiera nam sello zamówień.

Pokazują się takie problemy:

Pobieranie cenników dostaw dla konta nr 51623364 z serwisu Allegro: Dostęp zabroniony. Uruchom ponownie aplikację.
HTTP Status: Forbidden (403)

lub:

Pobieranie aukcji, ofert kup teraz zaplanowanych, aktywnych z konta pan-pasmanteria w serwisie Allegro.pl (Polska) (0-100): Internal Server Error
HTTP Status: Forbidden (403)

lub:

Pobieranie informacji o gwarancjach, reklamacjach oraz zwrotach nie powiodło się.
 Dotyczy konta: aaaaaaaaaa
System.ApplicationException: Wystąpił błąd przetwrzania żądaniaResponseStatus: Completed
StatusCode: Forbidden
StatusDescription: Forbidden

 

W dziale zarządzanie kontami i licencjami ponowiłem autoryzację, ale nadal nic to nie dało

Pobrałem z 1.30 do 1.31 aktualizację i również nie ma efektu.

Klienci nadal Kupują, ale nic nie pobiera.

Co można jeszcze zrobić?

Edytowane przez Sebastian Kołodziej
Link to postu

Forbidden, to generalnie problem ze złym zautoryzowaniem któregoś z używanych kont. Obecnie nie ma przed tym zabezpieczenia ale postaramy się dodać, jeśli konto A zostanie zautoryzowane danymi konta B to podczas synchronizacji pojawiać się będą błędy typu 403 Forbidden.

Należy wtedy ponowić autoryzację, upewniając się że każde konto zostało zautoryzowane odpowiednim loginem i hasłem w Allegro.

Link to postu

Nie wiem czy allegro nie ma jakiś problemów, u nas bez pobrania pełnych danych również nie pobiera nowych transakcji. Dziś zatrzymało się wszystko na 7.35, teraz czyli 10.30 pobrał transakcje ale bez formularzy,pasek postępu doszedł do 100% na serwisach aukcyjnych a kółeczko dalej się kręci. Nie bardzo wiem co może rozwiązać problem- w raporcie brak błędów 

Link to postu

Witam,

 

Wczoraj zaktualizowaliśmy Sello do 1.31.3, wcześniej mieliśmy wersję przed 1.31.0

Bardzo długo pobierało transakcje ale w końcu pobrało, dziś niestety nie chce pobrać żadnej nowej transakcji w raportach wyskakuje taki błąd: W trakcie aktualizacji parametrów specyficznych dla konta w serwisie wystąpił błąd. 
Nie udało się sprawdzić poprawności danych konta e....
Nieokreślony błąd.

 

Czy muszę jeszcze wykonać jakieś czynności po aktualizacji?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...