Skocz do zawartości

Sello nie drukuje etykiet

Polecane posty

Dnia 16.10.2019 o 09:41, Mariusz Kownacki napisał:

U nas nie działa, kiedy spróbowaliśmy wydrukować razem smart i paczkomaty wywala błąd o nieprawidłowym rozszerzeniu pliku. Niestety trzeba cały czas dzielić.

 

Dnia 16.10.2019 o 10:07, Joanna S. napisał:

U nas jest ten sam problem od jakiegoś czasu. Wszystko inne działa poprawnie. Klikamy sobie Wyślij/Odbierz > Dostawcy Paczek > Wyślij i wszystkie przesyłki (zarówno Smart, jak i zwykły Allegro Paczkomat) przechodzą bez problemu do statusu Przygotowana przez nadawcę (czy jak to tam się nazywa :D). Jedyny problem to drukowanie etykiet. Gdy zaznaczy się wszystkie i wybierze drukowanie etykiet, to wyrzuca błąd o nieprawidłowym rozszerzeniu pliku. Dotyczy to tylko paczek Allegro Paczkomaty i Smart. Jeśli w tej grupie znajdzie się paczka nadana jako Allegro MiniKurier, jedynie ta etykieta jest drukowana normalnie, reszta nie przechodzi przez błąd. Przy większej ilości przesyłek jest to trochę uciążliwe, jednak dobrze, że chociaż pojedynczo można przeskoczyć ten problem. Czekamy na rozwiązanie, znając życie Wasz Team obejdzie ten problem szybciej, niż ci z InPostu się za to zabiorą ;) (o ile w ogóle będą chcieli to poprawiać, nie zdziwię się jeśli był to celowy zabieg o którym po prostu nie poinformowali).

 

Dnia 24.10.2019 o 09:37, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Tak, Allegro dodaje do usługi kolejne konta.

Panie i Panowie - zapoznaję się z tematem i się zastanawiam, dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Nie mam osobnych SMARTÓW i nie-SMARTÓW, w zakładce Zamówienia na Allegro przy różnych zamówieniach jest obok adresu Paczkomatu znaczek Smarta lub go nie ma - czyli jest mix, ale dotychczas nie miałem problemu z drukowaniem zbiorczym jednych i drugich z poziomu Sello. Hmm.

Link to postu
1 godzinę temu, Zdzisław Bal napisał:

Też chciałbym to ustawić, ale nie drukuje mi nicka na etykiecie. Na próbę wydrukowałem jakąś starszą etykietę, czy to może być powód?

Piszesz o paczkomatach? Chwilowo nie mam możliwości przetestowania eksportu do shipx.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...