Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Zdzisław Bal

Użytkownik
 • Ilość treści

  440
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Zdzisław Bal wygrał w ostatnim dniu 28 marca

Zdzisław Bal ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Właśnie na czacie to skonsultowałem - wystarczy skan umowy kupna sprzedaży.
 2. O, w mordę! Muszę napisać do Allegro. Pamiętam, że kiedyś (nie tak dawno) była taka możliwość.
 3. Planuję cesję konta Allegro. Czy Sello automatycznie zmieni dane? Chcę przejść na wysyłkę faktur elektronicznie. Jak najoptymalniej i najpłynniej się przesiąść? Na nowym Subiekcie chcę wprowadzić pozycje towarowe, przeprowadzić cesję konta i wtedy obsługiwać transakcje. Czy można jakoś przetransferować towary (kartoteki) z jednego Subiekta GT do drugiego (inny komputer, inna licencja) czy pozostaje ręczna robota?
 4. Sprawdzę "następną razą". Tymczasem dziękuję za pomoc!
 5. Klikałem w tę ikonkę z pierwszego screena, ale z tego, co kojarzę nie było tam nic szczególnego, co zwróciłoby moją uwagę. Po prostu pokazywało dwie drukarki, bo jedna mam SUZ. Dziwna sprawa, bo dzisiaj żadnych błędów.
 6. Niestety dymek nie jest klikalny, od 2 dni wywala taki błąd przy dosłownie każdej transakcji, jeden po drugim - paragony są normalnie zafiskalizowane. Bardzo dziwne. Błąd o skróceniu nazwy pojawia się tylko w Sello w raporcie - ale to sporadycznie. Czy może mieć to związek z jak dotąd nie przeprowadzonej aktualizacji Windowsa?
 7. Ostatni przy tworzeniu dokumentów końcowych wyskakują mi do każdego dokumentu takie błędy, dokumenty się tworzą normalnie, a na koniec Sello częstuje komunikatem, że dokumenty zostały pomyślnie utworzone. O co może chodzić?
 8. No, właśnie, więc nie wiem właściwie po co kolega @Tomek - massur wyskoczył z tym plusem. Przecież pracujemy na Sello.
 9. Urzędy Skarbowe chyba różnie do tego podchodzą, tzn. do tych odbiorów. Czy do wysyłania faktur mailem z poziomu Sello też trzeba czerwonego plusa? Do subsynca (integracja sgt-presta) wymagana z kolei sfera.
 10. Klientka zrobiła przelew zwykły, chcę oznaczyć taką transakcję jako opłaconą: ppm -> oznacz jako opłacone. Pojawia się taki komunikat - chcę żeby tylko tę jedną transakcję przeniosło do "DO PACZEK". A z tego komunikatu wnioskuję, że oznaczy tak zbiorczo wszystkie transakcje nieopłacone.
 11. To i ja się dołączę do kolegów.
 12. Taka sytuacja: przez pomyłkę oznaczyłem jako wysłaną paczkę, która nie miała numeru nadania (nie było kliknięte wyślij/odbierz). Jak mogę ja teraz ponownie nadać? Opcja "anuluj w serwisie kuriera" nie działa. Czy można taką paczkę cofnąć do zakładki DO WYSŁANIA? Jak to rozwiązać?
 13. Bartku, gorąca prośba: czy Allegro może odpisało na githubie w sprawie pobierania przez API tych notatek? Mam trochę aukcji z wyborem wzorów lub personalizacją, i tak jak wspominałem - klienci zapominają wpisać w "uwagach do sprzedającego" w krokach zakupowych i później dosyłają mailowo. Kiedy jestem w domu i mam otwarta firmową pocztę kopiuję takiego maila i wklejam do danego ZAMÓWIENIA w panelu Allegro. Później w firmie dla porządku muszę znów przeklejać te allergowe notatki do Sello. Serdeczna prośba, czy jesteś w stanie o to "powalczyć"? Gdyby po kliknięciu wyślij/odbierz -> serwisy aukcyjne te notatki wklejone w Allegro pojawiłyby się w danych zamówieniach w Sello - to byłoby dla mnie jak zbawienie! 🙂
×