Skocz do zawartości

Zdzisław Bal

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  551
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Zdzisław Bal w dniu 28 Marca

Użytkownicy przyznają Zdzisław Bal punkty reputacji!

Reputacja

42 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jeśli kogoś uraziłem - przepraszam. Ale wierzę, że adresaci mają dystans. 🙃 Rozumiem - błędnie w takim razie założyłem, że to zmiana celowa, a nie skutek uboczny. Tak czy siak - aktualnie jest, niestety, kaszana.
 2. Nadal nie wiemy, co było powodem zmiany kolorystyki, a o nią się tutaj rozchodzi. Czy zmiana kolorów koliduje z aktualizacjami forum? Nie wiem, wydaje mi się, że nie. Który ciemny motyw odpowiada Ci bardziej?
 3. Akurat mam od kilku dni ciągle odpaloną jedną zakładkę jeszcze ze starym motywem. Zerknij jak to wyglądało i napisz, która kolorystyka jest dla Ciebie bardziej czytelna i przyjemna dla oka? Zgoda - nie neguję tego. Przykład OLX - też psioczyłem, a ostatecznie jestem już przyzwyczajony. W przypadku forum Insertu też zapewne tak by się stało. Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka. Tylko pytanie - po co? Po co zmieniać coś, co wszystkim odpowiadało (cały czas mówię o motywie ciemnym), tylko po to, żeby ponarzekać na zmiany, do których w konsekwencji i tak się przyz
 4. Dlaczego nie od razu? Co według Ciebie przemawia za pozostaniem przy tym wyglądzie? Poprzedni ciemny motyw sprawiał, że forum było najczytelniejszym jakie znam. Granat i biel, żadnych szarzyzn tego rodzaju. Nie dość, że za oknem szaro i pochmurno, to wchodząc teraz na forum mam wrażenie, że idealnie odzwierciedla ono tę porę roku.
 5. W moim odczuciu zmiana wyglądu na minus - jest zdecydowanie mniej czytelnie (motyw ciemny). Zawsze zastanawiam się w tego typu przypadkach, po co zmieniać coś co zdaje egzamin. Było przejrzyście, czytelnie, a przeglądanie przyjemne dla oczu. Teraz jest paskudnie - niebieski na szarym wygląda odpychająco. Autorom zmian (po wytrzeźwieniu) sugeruję powrót w ciemnym motywie do granatu i bieli.
 6. Chyba właśnie tak się stanęło. Zaczęło mi zrywać połączenie na kompie, który działa. Odłączyłem od zasilania router i na kliencie wróciła sieć, zmapowany dysk na faktury działa, Sello działa. Rozwiązaniem jest przypisanie stałych adresów IP?
 7. Przy próbie wejścia w dysk sieciowy, otrzymuję taki komunikat
 8. Dziś, ni stąd ni zowąd, nie mogę uruchomić Sello ani Subiekta na komputerze klienckim. Sieć przestała ten komputer w ogóle widzieć. Co może być przyczyną? Na komputerze serwerowym wszystko działa. Win 10, Sello 1.36. Dotychczas wszystko działało.
 9. Jak jesteśmy w temacie notatek, to ja to tylko tu zostawię. ?
 10. Mam wrażenie, że u mnie drukowanie paczek według Symbolu paczki nie działa. Etykiety drukują się w kolejności: najpierw Smarty, a później niesmartowe. Czy można ustawić kolejność w taki sposób, żeby etykiety drukowały się w odwrotnej kolejności wg. symbolu paczki w Sello, tzn., żeby drukowały się malejąco od największego numeru do najmniejszego, tak aby po skończonym drukowaniu pierwsza etykieta wystająca z drukarki miała największy numer (symbol paczki)?
 11. Czy obsługa usług dodatkowych jest już w Sello czy coś mi umknęło? Chcę wprowadzić pakowanie na prezent. Edit: Pytanie nieaktualne. ?
 12. Właśnie przed chwilą znów miałem niespodziankę. Opis odpicowany, zamykam okno edycji i mówię, wejdę sprawdzę czy nie "zniknol" (w sensie, czy nie zaginol na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)), no i ni ma - pozostał opis powielonej aukcji. Co jeszcze mogę dodać - część tekstu kopiuję z zewnątrz, następnie redaguję, ale przecież to absurdalne, żeby miało to wpływ na taki błąd.
 13. Bartek, a czy możliwa jest taka sytuacje, że zaznaczam automatyczne pobieranie i ono działa bez restartowania Sello, ale w drugą - odznaczam, nie restartuję - nie działa, nadal pobiera?
 14. Aktualnie dwa - serwer i klient. Żadnych dodatkowych procesów Sello.exe nie widzę. Faktem jest natomiast, że nie restartuję Sello po odznaczaniu opcji automatycznego pobierania zamówień. Przetestuję z restartami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...