Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Zdzisław Bal

Użytkownik
 • Ilość treści

  311
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Zdzisław Bal wygrał w ostatnim dniu 22 lutego

Zdzisław Bal ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

20 Excellent

O Zdzisław Bal

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy orientuje się ktoś z forumowiczów, czy można wygenerować w sgt jakiś raport sprzedaży ale tylko towarów oznaczonych do aukcji? Chciałbym jak najskrupulatniej obliczyć zyski i koszty za dany miesiąc. Odpowiednie formułki przygotuję sobie w excelu, ale potrzebuje jakieś dane sprzedażowe. Jak Wy sobie ułatwiacie życie w tej materii?
 2. Albo, kuźwa, drukowałem osobno z przyzwyczajenia, a dzisiaj puściłem razem. Zgłupiałem.
 3. Byłem przekonany, że ST jeszcze nad tym pracuje, a ikonka smart miała w międzyczasie właśnie pomóc przy drukowaniu osobno smartów i niesmartów. Tak czy siak - pozytywnie się dziś zdziwiłem.
 4. Jeszcze dzień-dwa temu wywalało mi błąd w acrobacie na 1.31.1.
 5. Czy mi się zdaje czy właśnie poszły mi zbiorczy smarty i niesmarty?
 6. Mam to samo, przy wysyłaniu np. 50 aukcji, przy 5 wywala ten błąd. Co robię? W każdej w opisie usuwam np. gdzieś jedna spację w każdej aukcji. Wysyłam ponownie i przechodzi. Dziwne. Żadnych znaków specjalnych nie ma w opisach.
 7. Rozumiem. Zupełnie serio - chyba się wyleczę z tego zwolnienia z kasy fiskalnej. :)
 8. Dzisiaj problem się powtórzył, po restarcie Sello poszło.
 9. Bartek, czy coś wiadomo odnośnie tej poprawki? Czy jest szansa, że w najbliższym czasie będzie możliwość zbiorczej wysyłki faktur pdf do klientów po oznaczeniu przesyłek jako wysłane? :)
 10. Chciałbym zapytać osoby, które korzystają ze zwolnienia z kasy fiskalnej i wysyłają klientowi tylko fakturę elektroniczną. • Jak radzicie sobie z ewidencją przyporządkowana płatności do konkretnej faktury? • Z tego, co wyczytałem na forum - nie można przez Sello zbiorczo wysłać klientom faktur e-mailem? • Jeśli przez Sello nie można, to chyba istnieje opcja zbiorczej wysyłki przez SGT, tylko wymagana jest sfera? Wówczas należałoby przerzucić zamówienia z Sello do Subiekta i wtedy zbiorczo wysłać faktury? • Jakie dokumenty dostarczacie księgowej? Z tego, co wiem - niektórzy wysyłają księgowej tylko raport zbiorczy z przelewów z danego miesiąca. Moja księgowa zasugerowała, żeby dostarczać jej zbiorczą fakturę z całej sprzedaży z zsumowaną kwota na końcu, dzięki czemu traktuje taką fakturę jako jedną. Dziękuję.
 11. U mnie tez występuje problem z pojawieniem się pola do wpisania tekstu na forum. Nie zawsze, jednak zdarza się.
 12. Na śmierć zapomniałem o ZMIANACH ZBIORCZYCH! 😅 Miałem na myśli zmiany w opisie, tytule, cenę.
 13. Dziękuję, Bartek. Nie wiem jak dla innych, ale przy obecnej ergonomii pracy jest to dla mnie pomocne, ponieważ kręcę się po firmie, a słysząc dźwięk, wiem, że coś się sprzedało i zaglądam do komputera.
 14. Podepnę się pod pytanie i zapytam - dlaczego po edycji aukcji w Sello nie aktualizuje się one na Allegro? Po ponownym wejściu w edycję aukcji - zmiany się nie zapisują. Jak je wysłać do Allegro? Aktualnie radzę sobie tak, że edytuję aukcję w panelu Allegro, a następnie pobieram pełne dane prawoklikiem na aukcji w Sello. :)
×