Skocz do zawartości

Zdzisław Bal

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  581
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Zdzisław Bal w dniu 28 Marca 2020

Użytkownicy przyznają Zdzisław Bal punkty reputacji!

Reputacja

47 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Możesz skorzystać z programu AutoHotKey, ja się niestety poddałem. Skrypt działał wszędzie tylko nie w Sello. Mnie też brakuje takich skrótów. Chciałem sobie pod osobne kody kreskowe podpiąć wywoływanie generowania paczek, zaznaczanie wszystkich pozycji w zakładce DO WYSŁANIA (w PACZKACH) i drukowanie do nich etykiet oraz zaznaczanie wszystkich pozycji i oznaczenie ich jako wysłanie. No, i dodawanie notatki do transakcji skrótem klawiszowym i zatwierdzanie enterem bez przeklikiwania się. Bodajże niejaki Alwin Kolano zamieścił kilka lat temu na forum skrypt, który (rzekomo, wtedy) umożliwiał sz
 2. A nie lepiej wprowadzić możliwość przypisywania drukarek do każdego stanowiska? Jak pracować na pięciu stanowiskach z pięcioma osobnymi Zebrami?
 3. Wracasz po przesiadce na inny program czy przerwa w e-commerce? 🙃
 4. Mój błąd - nie zwróciłem uwagi, że to były aukcje, które faktycznie chciałem bezpowrotnie zakończyć. Wszystko gra.
 5. Aukcje zakończyłem ręcznie - z przymusu, bo w grudniu nie wyrabiałem z zamówieniami. I teraz przyszedł czas na ich wznowienie, a tu taka niespodzianka. Sprawdzę to dokładnie. Najwyżej wystawię ponownie, niewiele na tym stracę, bo nie były jakoś wypozycjonowane, itd.
 6. Wiesz, ile dokładnie wynosi ten czas? Aukcje zakończone jakoś w II połowie grudnia.
 7. Podczas próby wznowienia aukcji otrzymuję taki błąd - wznawiałem ok. tysiąc aukcji, a przy stówie wywala mi to. Aukcje po wznowieniu znikają z ZAKOŃCZONYCH, następuje pobieranie, i wracają do z powrotem do ZAKOŃCZONYCH.
 8. Jakie naklejki drukujesz? Z kodami kreskowymi?
 9. Czy na wydruku maila wysłanego z poziomu Sello może znaleźć się też nagłówek kto, do kogo i, że w wiadomości znajduje się załącznik oraz widoczna jego nazwa? Chodzi mi o to, że przy zwrotach korektę wysyłam mailowo (mam szablon, przed wysyłką wybieram tylko z folderu odpowiednią korektę), ale potrzebuję też wydruk, że wiadomość została wysłana. Obecny wygląd maila jest bardzo ubogi - zawiera tylko treść maila.
 10. No, właśnie. Zastanawiam się jak od strony softu rozwiązać sytuację: pięć różnych branż, pięć różnych kont Allegro i sklepów, w tym jeden stojący już na Preście, więc tu bez zewnętrznego integratora się nie obejdzie. I nie wiem czy pchać się w Vendero, bo jeśli chodzi o komunikację Vendero -> Subiekt Gt -> Sello, to w tej cenie taki zestaw nie ma konkurencji, no ale różnych, mało pochlebnych opinii się o Vendero naczytałem i mam zagwozdkę. Fajnie byłoby to wszystko porozdzielać na osobnych magazynach i obsługiwać w Sello.
 11. Czy na chwilę obecną posiadając kilka kont Allegro i odpowiednio osobne magazyny w Subiekcie dla każdego z nich, możliwe jest takie ustawienie, żeby dane konto było powiązane ze swoim magazynem?
 12. A ja myślałem jeszcze o Bluetooth, wtedy uwalniasz się też od siedzenia przed komputerem, o ile kontakt z klientem tego nie wymaga. Jeśli robię coś w firmie, czy to przed komputerem czy poza nim, a klient dzwoni zapytać tylko o produkt, dostępność, czas realizacji czy jakiś inny aspekt, to wtedy jednocześnie możesz wykonywać kilka czynności.
 13. Klient opłacił zamówienie, ale w jakiś sposób - nie wiem dlaczego - wpłacił o 2 grosze za dużo. Transakcja wisiała w DO PACZEK przez dobry tydzień i dopiero niedawno klient zapytał, co dzieje się z jego zamówieniem. Wyjaśniłem o co chodzi i zwróciłem klientowi 2 grosze, tylko jak to teraz rozwiązać w Sello? Nie można edytować wpłaconej kwoty z PayU.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...