Skocz do zawartości

Aktywacja/Dezaktywacja Asortymentu z poziomu podglądu/edycji

Polecane posty

Czy istniała by możliwość dostępu do aktywacji i dezaktywacji asortymenty, z poziomu poglądu/edycji, np. w menu Operacje? Mam sytuacje, gdzie mamy stare dezaktywowane indeksy, przez co nie mogę zmienić statusu ZD na zrealizowane. Teraz muszę każdy z tych indeksów znaleźć na liście asortymentu i aktywować, a potem dezaktywować, a tak dotarłbym tam przez opcję Pokaż na liście pozycji dokumentu.

Link to postu

Hmm, no pewnie jakieś blokady obiektów. A może inne podejście, bo w sumie to dotyczy pozycji dokumentu - może tam na liście jakaś wymagająca uprawnienia funkcja aktywowania/dezaktywowania produktu? Nie proponowałem, bo uznałem za bardziej skomplikowaną, aczkolwiek, dużo bardziej wygodną. Ona może by mogła użyć metodyki, stosowanej na liście asortymentu, gdzie można modyfikować wiele zaznaczonych asortymentów.

Link to postu
  • 2 lata później...

No dobra, jest to jakaś droga. W między czasie, postanowiłem Sobie dokodować rozwiązanie własne, aby sprawdzać asortymenty na dokumencie ZD, aktywować je na czas zamykania zlecenia i dezaktywować, ale tutaj miła niespodzianka - Sfera nie waliduje aktywności asortymentów i można zamknąć zlecenie bez aktywowania asortymentów. Tylko przypadkiem tego nie naprawiajcie mi teraz :P

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...