Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Łukasz Saładonis

MBank CompanyNet

Polecane posty

Dzień dobry. Czy ktokolwiek z Was miał już możliwość z korzystania z konta w MBanku CompanyNet. Wykupiłem dodatkową usługę która umożliwia współpracę z Subiektem Nexo. Nie widzę nigdzie żadnej instrukcji jak tego użyć. 

Może ktoś z Was korzysta i podzieli się uwagami. 

Pozdrawiam ŁS. 

Chodzi o bankowość on-line?

Jeśli tak, to należy wejść w konfiguracje, tam jest Usługi bankowości on-line. Tworzymy nową usługę, którą nazywamy, wskazujemy identyfikator i serwis bankowy mBank CompanyNet. Potem dopisujemy loginy bankowe i ustawiamy dla nich odpowiednie metody logowania. Wybrane loginy przydzielamy potem do konkretnych użytkowników. Następnie przechodzimy do konfiguracji Rachunki bankowe i przy odpowiednim koncie, wybieramy bankowość online, wskazujemy stworzoną wcześniej usługę i dookreślamy datę, od której będzie nam pobierać wyciągi - program może je pobrać wstecznie! Tyle, z konfiguracji. Aby korzystać z tych usług, należy wybierać w kontekście odpowiednie konto bankowe i wtedy dopiero wybierać z menu operacji, odpowiednie czynności z bankowością online. W razie dalszych problemów, podpowiem :)

Edytowano przez Radomił Ząbik
uzupełnienie treści, z opisem

Witam serdecznie. Dziękuję za odpowiedź. Wszystko skonfigurowałem jak Pan napisał. Wygląda na to że będzie działać. Czy można ustawić aby wyciągi były pobierane automatycznie bez tokena?

Edytowano przez Łukasz Saładonis

Witam,

Dodałem drugiego użytkownika w usługach bankowości online. Dałem Nazwę Login i wgrałem certyfikat.

mbank1.JPG.a1ef0de26e71e5e1d4f84a70f69f4013.JPG

I przy próbie pobranie mam takie coś:

mbank.JPG.418e7932297e28461b2ec400db26c26d.JPG

CompanyNET od wersji 26 nie pokazuje okna jak się loguje. Wszystko dzieje się w tle, ale jak jest problem w wysłaniem paczek to nic nie wiadomo. W parametrach nic nie znalazłem.

Proszę o info gdzie to ustawić. 

Jeszcze sugestia, zeby zrobić u góry filtrowanie u gory > Wpłaty, Wypłaty tam gdzie wybrane, bo jak jest wiecej niż 30 płatności to ciężko się to ogarnia. 

image.thumb.png.add2ce051b48ef6d117501763a9c7ec6.png