Skocz do zawartości

Informacje dla początkującego... - oznaczenie kategorii sprzedaży i zakupu oraz wczytanie wyciągu bankowego

Polecane posty

Witam,

Posiadam program Subiekt nexo i jest to pierwszy program księgowy z którym mam do czynienia i poruszam się w nim po omacku. Udało mi się wysłać plik EDI + do mojej księgowości jednak wymagają ode mnie wprowadzenia zmian tak aby w pliku faktury od razu dzieliły się na Sprzedaż i Zakup (z takimi nazwami) i było wiadomo która fv do czego oraz połączenie tego wszystkiego z wyciągiem bankowym. Posiadam wyciąg bankowy (mbank) w formacie csv i nie mam bankowości online ani opcji mBank Company.

Czy mógłbym prosić o informacje jak to zrobić - tak od a do z?

będę wdzięczny za pomoc

Link to postu
20 godzin temu, Bartosz Gulan napisał:

Posiadam program Subiekt nexo i jest to pierwszy program księgowy z którym mam do czynienia i poruszam się w nim po omacku.

Subiekt nexo to program wspomagający obsługę sprzedaży w firmach.

20 godzin temu, Bartosz Gulan napisał:

wymagają ode mnie wprowadzenia zmian tak aby w pliku faktury od razu dzieliły się na Sprzedaż i Zakup

Jeżeli chcą Państwo dzielić pliki komunikacji ze względu np. na grupy, to należy to robić z poziomu dekretacji dokumentów. Do uszczegółowienia danych mogą posłużyć filtry dostępne nad tabelą. Po zaznaczeniu dokumentów do wysłania należy wygenerować plik z górnego menu Komunikacja.

image.thumb.png.1faeab571008f182640d3a2de52b736a.png

 

20 godzin temu, Bartosz Gulan napisał:

Posiadam wyciąg bankowy (mbank) w formacie csv i nie mam bankowości online ani opcji mBank Company.

Jak skonfigurować parser CSV w InsERT nexo?

 

Edytowane przez Przemysław Werner
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...