Skocz do zawartości

Wysyłka numerów nadania kurier DPD

Polecane posty

Tak, bo tylko z tym przewoźnikiem w Sello jest pełna integracja. Był jeszcze GEIS, ale oni już wyszli z paczek.

Wielu korzysta z programów zewn. do przygotowywania listów dla innych wysyłek (np.Prosta Paczka która wpisuje nr nadania do Sello). W zależności od ilości paczek może się to opłacać - oszczędza sporo czasu.

  • Dziękuję 1
Link to postu
4 godziny temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Tak, bo tylko z tym przewoźnikiem w Sello jest pełna integracja. Był jeszcze GEIS, ale oni już wyszli z paczek.

Wielu korzysta z programów zewn. do przygotowywania listów dla innych wysyłek (np.Prosta Paczka która wpisuje nr nadania do Sello). W zależności od ilości paczek może się to opłacać - oszczędza sporo czasu.

Ok, wszystko jasne! Wiem o m.in. PP, ale jeszcze się wstrzymam - jak będzie więcej roboty to wtedy :)
Czyli teraz klikam ppm na dana PACZKĘ wklejam nr DPD, zatwierdzam i wtedy Sello automatem puści maila? Mam ustawione szablony wiadomości.

Link to postu
Przed chwilą, Zdzisław Bal napisał:

Czyli teraz klikam ppm na dana PACZKĘ wklejam nr DPD, zatwierdzam i wtedy Sello automatem puści maila? Mam ustawione szablony wiadomości.

Raczej otwierasz paczkę, wklejasz nr nadania. U dołu powinnien się pojawić link do śledzenia paczki (jeśli masz go ustawionego w wysyłkach). A Sello oznaczy synchronizację z allegro na pomarańczowo i wyśle do allegro nr w odpwiednie miejsce zarazem wysyłając maila do klienta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...