Skocz do zawartości

połaczenie z serwerem

Polecane posty

Witam,

mam problem z połączeniem serwera- programy: SUBIEKT NEXO I rachmistrz nexo pro (najnowsze wersje)- nie otwierają się.

 

Sprawdziłam kroki: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/2513,dlaczego-program-nie-laczy-sie-z-serwerem-na-koncowce-w-insert-nexo.html

 

ale nadal nic- dodam, iż system WINDOWS 7- DZIŚ BYŁ OTWIERANY AWARYJNIE I SYSTEM PRZYWRACANY Z WCZORAJ ZE WZGLĘDU NA ZŁE USTAWIENIE MONITORA

 

Proszę o pomoc/ podpowiedź co zrobić

 

 

 

 

BŁAD.jpg

Link to postu
12 godzin temu, Jacek Izydorczyk napisał:

Najlepiej przeinstalować SQL Server, a później podłączyć do niego istniejące bazy danych lub zdearchiwizować dane.

a czy mogę poprosić o wskazówki- najpierw muszę odinstalować server: Microsoft SQL Server 2014- standardowo jak inne programy się Programy-odinstaluj?

dane miałam archiwizowane w chmurze, więc potem instaluje server i dearchiwizuje dane?

 

 

Przyznam się , że pobrałam wczoraj serwer: USER-KOMPUTER\SQLEXPRESS (pomysł z jakiegoś forum wzięłam)- ale nie odinstalowywałam starego, gdyż bałam się że wszystko mi pójdzie w niepamięć- i teraz pokazuje mi się w programie serwisowym nexo- nowy serwer- ale nie wiem jakie jest tam  użytkownik- hasło- przy instalacji- nie ustanawiałam nic, i co teraz zrobić: odinstalowywać oba serwery?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...