Skocz do zawartości

Powiadomienia błąd

Polecane posty

Na początek przydałoby się dowiedzieć, co jest w tym komunikacie. Proszę spróbować kliknąć na nim lewym przyciskiem myszy i przytrzymać. Powinno pojawić się menu kontekstowe z opcją 'Skopiuj do schowka' - proszę skopiować komunikat i wkleić tu na forum. Czy jest pan w stanie powiedzieć, jaka jest wersja .NET na komputerze tego użytkownika? 

Link to postu

Niestety w dniu dzisiejszym już to "przypomnienie" nie występuje. :(

 

Jak co wersje .Net i reszty

Wersja serwera    Microsoft SQL Server 2014 (SP2) (KB3171021) - 12.0.5000.0 (X64) 
    Jun 17 2016 19:14:09 
    Copyright (c) Microsoft Corporation
    Standard Edition (64-bit) on Windows NT 6.3 <X64> (Build 9600: ) (Hypervisor)

Wersja systemu    Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1 (6.1.7601.65536)
Wersja .NET    4.0.30319.1

 

Link to postu

Bardzo proszę o wygenerowanie przypomnienia na tym komputerze i skopiowanie komunikatu za poradą koleżanki i wklejenie go na forum.
Następnie bardzo proszę o aktualizację .NET'a na tym stanowisku i informację, czy problem dalej istnieje? - Nie powinien.

Niemniej jednak rozwiążemy ten problem w nexo dla najbliższej wersji.

Link to postu

Jedno ale współpracowniczka która pracuje na w/w komputerze zgłosiła mi jeszcze jeden problem z powiadomieniami.

 

Kiedy sprawdzałem czy powiadomienia działają zalogowałem się na swoje konto widzę wszystko gra.

 

Wylogowałem się, zalogował się właściwy użytkownik, fajnie działa tylko wyświetliło się moje powiadomienie.

 

Jak co na szybko usunięte dane z AppData i problemu nie ma.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...