Skocz do zawartości

Transakcje anulowane problem jeśli ktoś opłacił

Polecane posty

Witam.

Zauważyłem problem że jak dam klienta do zakładki anulowane to nawet jeśli zapłaci albo zmieni formularz , to się nie zmienia status , zawsze było tak że jak dałem do anulowanych a klient zapłacił to tam się zmieniał status na zapłacony albo np pobranie a teraz nic zero reakcji , to jest bardzo ważne aby to działało prawidłowo , nawet jak się zaznaczy wszystkich w anulowanych i da pobierz dane transakcji nic się nie zmienia . Jeśli już klient się upomni i dam go do nowe i w trakcie realizacji i kliknę pobierz dane w tedy się dopiero zmienia status na zapłacone , proszę o pilna interwencje .

Link to postu
42 minuty temu, Paweł Wilk napisał:

Czemu prosta sprawę tak utrudnili , normalne jest że jak ktoś nie zapłacił ląduje w zakładnice anulowane , ale taki klient przypomni sobie po tygodniu że jednak chce zapłacić , zapłaci a ja tego nie widzę jak ustawić sello aby się w anulowanych synchronizowały wpłaty .

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Transakcje anulowane problem jeśli ktoś opłacił
1 godzinę temu, blackhawk napisał:

Czemu prosta sprawę tak utrudnili

Algorytm aktualizacji danych musi uwzględniać wiele różnych sytuacji, które z pozoru wyglądają na proste.

Obecna wersja nie aktualizuje zakończonych i anulowanych transakcji. Nowa wersja będzie analizować czy dla anulowanych została dokonana płatność i o tym informować. Nie chcemy przywracać pełnej aktualizacji dla ofert anulowanych i zakończonych bo to rodzi całą masę nowych problemów przy korzystaniu z funkcji ponownego pobierania transakcji.

Link to postu
21 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Algorytm aktualizacji danych musi uwzględniać wiele różnych sytuacji, które z pozoru wyglądają na proste.

Obecna wersja nie aktualizuje zakończonych i anulowanych transakcji. Nowa wersja będzie analizować czy dla anulowanych została dokonana płatność i o tym informować. Nie chcemy przywracać pełnej aktualizacji dla ofert anulowanych i zakończonych bo to rodzi całą masę nowych problemów przy korzystaniu z funkcji ponownego pobierania transakcji.

Kiedy będzie ta aktualizacji ? ja nie obsługuje 10 ludzi dziennie żeby se to sprawdzać ręcznie ,tylko prawie 800 set i taka funkcja musi być .

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...