Skocz do zawartości

Uprawnienia - magazyn

Polecane posty

Witam,

Stworzyłem nowe stanowisko magazynowe. Specjalnie pod tą okazję w programie stworzyłem nową rolę użytkowników, aby dostęp do programu ograniczyć do niezbędnego minimum. Chciałbym przede wszystkim ukryć wszelkie ceny. Odznaczyłem już opcję "pokaż dane wrażliwe (marża, cena ewidencyjna itp.).

Jedyne co mnie irytuje to niestety nigdzie nie mogę znaleźć opcji, która by ukryła ceny sprzedaży brutto z cennika. Czyli jak jesteśmy w kartotece asortyment na stanowisku magazynowym - zaznaczymy jakiś towar to nie dość, że na tym dolnym pasku gdzie widnieje informator, wizytówka itp. pokazuje od razu wielkimi cyferkami cenę brutto sprzedaży - to jeszcze jak się w dany towar wejdzie - to wszystkie ceny są ukryte - poza ceną sprzedaży brutto z cennika.

Czy można gdzieś to również ukryć ? Rozkładam już ręce, bo próbowałem wszystkich opcji po kolei. Może się po prostu nie da ?

Link to postu

Dzień dobry, 

mam bardzo podobny problem do Pana i nie daje mi to spokoju od pól roku. Od samego początku korzystamy z programów firmy Insert w naszej firmie. Po wielu latach przesiedliśmy się z Subiekta Gt na bardzo zachwalany program Subiekt Nexo, żeby usprawnić pracę i w pełni wykorzystać potencjał programu. Chcieliśmy w programie prowadzić magazyn, jednak z powodu braku możliwości blokady cen jest to nie możliwe (w naszej branży cena to tajemnica handlowa). Przy zakupie pytałem o tę opcję i otrzymałem informację, że można ukryć ceny... Jak widać nie wszędzie. Utworzyłem podobny wątek do tego już w lutym 

oraz zgłaszałem sugestie do firmy Insert. Niestety bez skutku. Aktualnie rozważam opcję dokupienia rozwiązania od partnera Insert lub całkowitej zmiany programu.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja również mam podobny problem z uprawnieniami związanymi z widocznością finansową dla pracowników. Też już to zgłaszałem na forum. Mianowicie chciałbym, żeby handlowiec widział w rozliczeniach tylko zaległości klienta, a nie widział należności firmy. Być może jest to do ustawienia, ale próbowałem już różnych zmian i za każdym razem coś jest nie teges. Albo handlowiec nie widzi niczego, albo widzi wszystko.

 

Pozdrawiam, prezes Bercik

Link to postu
  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...