Skocz do zawartości

Gotowe opisy w markdown pod sello gdzie wkleić

Polecane posty

Witam serdecznie mam przygotowane gotowe opisy produktów w markdown pod sello czyli #nagłówek1 ##nagłówek2 itd. Mogę je wklejać pojedyńczo za każdym razem przy tworzeniu aukcji ale chciałbym je gdzieś przesłać zbiorczo i tylko wczytywać przy tworzeniu nowego produktu. Próbowałem ten kod wpisać do pól własnych w towarach ale niestety nie uwzględnia nowych lini i wszystko jest układanie po kolei w jednym ciągu i oczywiście nie działa to poprawnie. Zaznaczałem też opcje z </br> i nic to nie dało. Czy jest sposób aby z tych gotowych opisów zrobić użytek i automatycznie wczytywać ?

Link to postu

Są miejsca gdzie można taki opis zachować, ale napisz najpierw jak będziesz "tworzył nowe produkty"?

 

"Matematycznie" wbudowany w Sello sposób wystawiania ofert wygląda w skrócie tak:

DANE Z TOWARU + DANE Z SZABLONU + DANE Z SZABLONU OPISU = AUKCJA GOTOWA DO WYSTAWIENIA

Link to postu

Zacznij od stworzenia SZABLONU (oferty) i SZABLONU OPISU:

obraz.png.0e1eb1840237c05b4351c86a67a735e1.png

 

W SZABLONIE OPISU możesz umieścić przygotowany kod korzystając z Edytora uproszczonego.

obraz.png.2d1c32dd17736c3f6c37af5006ede4b8.png

 

 

W każdym polu oznaczonym TAG:

obraz.thumb.png.7f1133232b2016665dad18fa3aa41b64.png

możesz go ustawić i odnieść się do danych z TOWARU.

Moźna użyć (a nawet czasem warto) użyć modyfikatorów - ich spis jest w Sello w pomocy pod F1.

 

Do TOWARU podpinasz (druga zakładka) SZABLON i... wystawiasz z lewego menu Wystaw z szablonu.

 

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...