Skocz do zawartości

Brak możliwości wyboru towaru

Polecane posty

Witam.

Aż mi wstyd pytać, bo w Subiekcie Nexo (PRO) pracuję bardzo dużo i raczej wszystko znam. Niestety ostatnio coś zmieniałem w Konfiguracji i teraz podczas wprowadzania pozycji do dokumentów handlowych (wszystkich) po wybraniu listy F2 nie mogę wskazać konkretnego towaru. Wyszukiwanie ok, ale jak wybieram konkretną pozycję i wciskam Enter pojawia mi się okno tworzenia nowego towaru. Do tej pory wciśnięcie Enter powodowało wywołanie okna z wybranym produktem i zadanie konkretnej ilości do sprzedaży lub zakupu. Wybrać z listy mogę tylko wciskając na górnej listwie polecenie "V Wybierz".

Czy ktoś, coś i gdzie?

Z góry dziękuję. 

Link to postu

330970946_Wprowadzenietowarudodokumentu.thumb.png.2fd5d4d95d3c58c01cebfe18d5fbc527.png

 

Dziękuję za podpowiedź, ale to chyba nie to. Od tego zacząłem, chociaż akurat tam nic nie zmieniałem. Sprawdziłem jeszcze raz i niestety nadal przy wystawianiu dokumentu po wybraniu produktu z listy (Enterem) pokazuje mi okno wprowadzenia nowego towaru. Oczywiście ustawienie jest prawidłowe (jak na załączniku), ale tutaj nic nie zmieniałem. 

Wprowadzić towar do dokumentu mogę tylko z listwy na górze przyciskiem Wybierz. (Zrzut u góry)

254228348_Definicjewidokw.thumb.png.ddc7963716ccc9eda11b29845f0c345a.png

 

Wydaje mi się, że ustawienie jest prawidłowe. Logicznie rzecz biorąc jeżeli z pozycji dokumentu wybieramy z listy (F2) pozycje do sprzedaży to dodajemy je do dokumentu, a nie dodajemy nowe do systemu. To ustawienie musi być gdzieś indziej, albo coś mi wykrzaczyło. Próbowałem nawet zresetować do ustawień domyślnych. I nic ...

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...