Skocz do zawartości

Niezgodność wersji 1.63 HF1 / HF2

Polecane posty

Subiekt GT zainstalowany na serwerze podaje: 1.63 HF1 (1.6301.1.4818) - program twierdzi, że jest aktualny i nowszej wersji nie ma. Ostatnie sprawdzenie 2020-07-09 12:49. Strona Insertu natomiast podaje, że aktualna wersja to 1.63 HF2. Próba instalacji subiekta na nowej maszynie z pliku instalacyjnego pobranego przed chwilą ze strony Insertu idzie dobrze do momentu podłączenia się do bazy na serwerze - wyskakuje błąd, że baza na serwerze jest starsza (HF1) niż wymagana przez program (HF2).i czy ma skonwertować. Aktualizacji na serwerze zrobić nie można bo nie ma nowszej wersji. I mamy pat. Co z tym zrobić? Konwertować nie będę bo umrą mi aktualnie działające końcówki na których nie ma aktualizacji bo jej nie ma.

Link to postu
19 godzin temu, Adam Kozubowicz napisał:

Nowo pobrany plik instalacyjny zakłada wersję wyższą niż jest na serwerze. A starych plików instalacyjnych nie mam bo i potrzeby nie było.

Jak widać potrzeba była tylko nie została przewidziana... Polecam korzystać z aktualizacji sieciowej i pozostawiać sobie wersje instalacyjne wykorzystywanych programów.

 

19 godzin temu, Adam Kozubowicz napisał:

A skąd mam ją wziąć?

Na przykład z publicznego ftp Insertu: ftp://ftp.insert.com.pl.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...