Skocz do zawartości

baza SQL - zapytanie odnośnie Klientów

Polecane posty

Witam,

potrzebuje skompetować listę klientów, które zakupiły u mnie określony produkt. Czyli mając Produkt A, muszę mieć informację następującego formatu:

ID Clienta; Nick Allegro; E-Mail; Numer kontaktowy

 

Czy jest taka możliwość, aby dokonać takie zapytanie do bazy SQL Sello opierając się o konkretnę ID produktu? W jaki sposób mogę to zrobić, aby później wyniki zachować do CSV? Za pomocą jakiego programu?

Link to postu

Można takie polecenie SQL uruchomić wprost w excelu i mieć wgląd "na żywo" po odświeżeniu. Na forum w dziale pomocna dłoń > poradniki i tutoriale jest chyba temat o tym jak połączyć się excelem do bazy Sello.

Część z tych danych jest również dostępna w Sello w dolnej zakładce KLIENCI w module TOWARY - zakładając, że aukcje są powiązane z towarami w Sello. Jeśli nie, to analogiczna zakładka w module AUKCJE.

 

 

Link to postu

A w jaki sposób ja mogę przez sello do kontkretnego towaru zobaczyć zestaiwienie klienta, gdzie oprócz jego e-mail będzie również wpisany jego numer kontaktowy przepisany do konta?

Lub jaką komendą przez SQL mogę uzuskać dla konrketnego produktu (przez jego ID) zestawienie - imie naziwsko; e-mail; numer kontaktowy

 

Czy jakiś specjalista od SQL lub Sello może podpowiedzieć?

Link to postu

Poniżej polecenie SQL. Można z niego wyciąć to co niepotrzebne w górnej części.

 select 
 cs__customer.cs_ExtServiceId 'id kupujacego', 
 customerName 'imie nazwisko', 
 cs__customer.cs_Nick 'nick', 
 tr_creationDate 'data zakupu',
 adr_PhoneNumber 'telefon',
 adr_Email 'e-mail'
 from vw_Transaction 
 join adr__Address on adr_TransId = tr_id
 join au__Auction on tr_AuctionId = au_Id
 join cs__customer on tr_CustomerId = cs__customer.cs_Id
 where tr_Grouped = 0 
 and adr_Type = 1
 and au_Number = 'TUTAJ_NUMER_AUKCJI'

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...