Skocz do zawartości

nie mozna usunac dokumentu. dokument z poza okresu obrachunkowego

Polecane posty

Witam,

Mam problem z usunieciem dokumentu. Importowalem dokumenty z pliku jpk do ewidencji vat sprzedazy.

image.png.a15875f2acc41bba57404b2d3aeec243.png

Niestety 3 dokumenty sa bledne i chcialem je usunac ale nie moge. Otrzymuje komunikat:

image.png.0ed9a0bab3ab2a63d8cb53a8401e1bd5.png

Sprawdzilem dokumenty i wszystkie daty sa wrzeniowe jak ponizej. Nie moge usunac, poprawic albo zaksiegowac dokumentu mimo iz nie ma go w KPiR.

image.png.5b875276fd87bd78098bd4500de6eaa6.png

Wykonalem kontrole danych oraz pozostale czynnosci serwisowe. Bez zmian. Przywrocilem kopie do nowego podmiotu tez bez zmian.

Prosze uprzejmie o pomoc.

Link to postu

Nie widać okresu obrachunkowego. Jeśli okres pokrywa się z wyświetlanymi dokumentami to nie jest to temat na forum, należy przeanalizować operacje wykonywane przez programi dane - polecam skorzystać z usług teleKonsultanta lub doświadczonego serwisanta.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Panie Danielu, z caly szacunkiem ale czy forum nie jest od pomocy? Mam problem. Problem niecodzienny. Sa dwa posty na forum , ktore opisuja podobna sytuacje. Dokonalem analizy takiej jaką potrafie. Nie nachodzi mnie zadna mysl co moge z tym zrobic dlatego pisze na forum. Rozumiem, ze wyrazil Pan swoja subiektywna ocene. Jednak ta ocena nie przybliza mnie do rozwiazania mojego problemu. Wole skupic sie na rozwiazaniu. Mimo wszystko dziekuje za troske:)

Link to postu
1 godzinę temu, Radek Szachnowski napisał:

Panie Danielu, z caly szacunkiem ale czy forum nie jest od pomocy?

Nie chcę się wdawać w takie dyskusje publicznie, gdyż "prawda jest przykra".

 

1 godzinę temu, Radek Szachnowski napisał:

Problem niecodzienny. Sa dwa posty na forum , ktore opisuja podobna sytuacje.

Nie rozumiem co to wnosi, od lat (na innym znanym forum i teraz tym) wszystkim tłumaczę, że to NIE jest takie proste jak się wydaje, że wiele problemów, które tak samo się objawiają może mieć wiele różnych przyczyn i należy je analizować w miejscu występowania problemu, przykład z dzisiaj:

--

1 godzinę temu, Radek Szachnowski napisał:

Nie nachodzi mnie zadna mysl co moge z tym zrobic dlatego pisze na forum. Rozumiem, ze wyrazil Pan swoja subiektywna ocene. Jednak ta ocena nie przybliza mnie do rozwiazania mojego problemu. 

Dwa razy napisałem co powinien Pan zrobić, aby szybko i sprawnie rozwiązać problem - nikogo do niczego nie zmuszam, decyzja należy do Pana - nie skorzystał Pan z mojej sugestii, więc to oczywiste, że przybliżył się Pan do rozwiązania problemu.

Niestety często również muszę powtarzać, że odpowiadam w dobrej wierze, staram się pomóc na ile pozwala forum i jest to rozsądne czasowo, lecz nie mam wpływu na to, czy ktoś rozumie kiedy próbuję mu pomóc czy też nie. Sam postępuję tak jak radzę innym - jeśli sobie nie radzę to szukam pomocy u kolegów czy w firmie Insert.

1 godzinę temu, Radek Szachnowski napisał:

Wole skupic sie na rozwiazaniu. Mimo wszystko dziekuje za troske:)

To czego Pan oczekiwał przy takim - jak sam Pan to zauważył "niecodziennym problemie" ?

Link to postu

tak, pozostale elementy mozna usuwac, ksiegowac. Nie mam jeszcze zalozonego okresu pazdziernik 2020. Okres obrachunkowy = miesiac. Ksiegowy twierdzi, ze wgral tylko dok. z jpk i nic nie robil. Sprawdzal poprawnosc wgrania danych z jpk i zauwazyl ze 3 faktury nie powinny sie tu znalezc i chcial je usunac. No i nie moze:)

Sprobuje wgrac ten jpk na jakiejs starszej kopii i zasymulowac to co zrobil ksiegowy. Dam znac jaki efekt. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...