Skocz do zawartości

Problem przy dodaniu osoby w Gratyfikancie - program nie nadaje analityki;

Polecane posty

Dzień dobry,

Dzisiaj przy imporcie Listy Płac z Gratyfikanta do Rewizora natknęłam się na komunikat, że nie można nadać analityki dla jednego z nowych pracowników. W Gratyfikancie zauważyłam, że program w Ewidencji Osobowej nie nadał mu analityki (a zawsze to robił) i kolejnym osobom też nie nadaje. Zaznaczam, że wykupowałam rozszerzenie o kolejnych 50 pracowików, czyli łącznie mam rozszerzenie na 80 osób, a ogólnie w ewidencji mam na razie tylko 64 osoby. Bardzo proszę o pilną pomoc, jestem bezradna, a księgować trzeba:):) Dziękuję i zdrowia życzę!

Link to postu

Do tej pory nie było z tym problemów, importuję wg tego schematu od 2018 roku i wszystko działało. Problem tkwi już na etapie dodawania osoby w ewidencji osobowej, bo już tutaj nie nadaje analityki, a zawsze nadawał. Dla mnie to jest typowy błąd programu

, bardzo proszę Pana o pomoc, nie wiem co robić:)

Link to postu
11 minut temu, Karolina Igielska napisał:

Do tej pory nie było z tym problemów, importuję wg tego schematu od 2018 roku i wszystko działało.

To może schemat nie uwzględnia zmian związanych z PPK?

12 minut temu, Karolina Igielska napisał:

Problem tkwi już na etapie dodawania osoby w ewidencji osobowej, bo już tutaj nie nadaje analityki, a zawsze nadawał.

Jestem przekonany, że dodając pracownika do ewidencji z poziomu Gratyfikanta, program nigdy nie nadawał analityki - była nadawana dopiero podczas pierwszej dekretacji. Jeśli natomiast pracownik jest dodawany z poziomu Rewizora (z poziomu elementów kartoteki), to wtedy nadaje od razu.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...