Skocz do zawartości

Uprawnienia użytkownika a role użytkowników - czemu nie przypisuje użytkownikowi ról

Polecane posty

Witam,

 

Stworzyłem trzy różne role użytkowników i przypisałem każdemu z użytkowników odpowiedni, jedną rolę. Byłem przekonany, że użytkownik otrzymuje poziom uprawnień taki jaki został zdefiniowany w roli. Tak było w przypadku jednej z ról, niestety dwie pozostałe jakby nie przepisywały uprawnień na użytkowników. Dlaczego?

Link to postu
13 minut temu, Przemysław Werner napisał:

Dla użytkowników gdzie nie działa funkcjonalność, ma Pan przypisaną jedną rolę czy więcej? Proszę o konkretny scenariusz.

Każdy z użytkowników ma przypisaną jedną rolę. W przypadku jednej roli uzytkownicy otrzymali uprawnienia z niej wynikające w pozostałych dwóch uprawnienia użytkowników nie zmieniły się po przypisaniu im roli.

Link to postu
W dniu 15.01.2021 o 11:13, Aleksander Brodowski napisał:

Każdy z użytkowników ma przypisaną jedną rolę. W przypadku jednej roli uzytkownicy otrzymali uprawnienia z niej wynikające w pozostałych dwóch uprawnienia użytkowników nie zmieniły się po przypisaniu im roli.

Prawdopodobnie użytkownicy mają indywidualnie odebrane uprawnienia, które dopisane są do roli. Proszę spróbować tak: odłączyć wszystkie role od użytkownika, nadać wszystkie uprawnienia, odebrać wszystkie uprawnienia i ponownie nadać rolę.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...