Skocz do zawartości

Opis na dokumencie

Polecane posty

Witam

Jest to mój pierwszy miesiąc z nowym programe do wystawiania faktur.

Proszę o pomoc w jaki sposób ustawić aby każdorazowo przy wydruku faktury był opis:

np. mam 3 klientów z którymi mam podpisaną umowę na stałe usługi. Na fakturze mam umieszczać numer umowy z klientem. Chciałbym aby za każdym razem jak wystawiam fakturę do klienta numer tej umowy był umieszczony w opisie. W zakładce klient wprowadziłem w opisie numer umowy, ale podczas wydruku faktury nie ma tego opisu. W zakładce konfiguracja gdzie zaznacza się jakie opcje mają być na fakturze jest kilka pozycji opis... ale żadna nie odpowiada tej mojej pozycji opis od danego klienta.

Proszę o pomoc

Link to postu
2 godziny temu, Andrzej Kubik napisał:

Można w polu własnym. Mechanizm wydruków pozwala umieścić pole w pole własne w danych nabywcy.
Albo modyfikacja wzorca poza Subiektem.
Stosunkowo prosta ale trzeba umieć i mieć narzędzia

W Subiekcie 123? ?

 

Widzę dwie możliwości:

- dodać dla każdego klienta z umową dedykowaną usługę z wprowadzonym w opisie numerem umowy i włączyć drukowanie opisu produktu w konfiguracji wydruku,

- dodać dla każdego klienta z umową dedykowany wydruk i w jego konfiguracji uzupełnić stały opis na wydruku.

Link to postu
9 godzin temu, Jacek Izydorczyk napisał:

W Subiekcie 123? ?

 

Widzę dwie możliwości:

- dodać dla każdego klienta z umową dedykowaną usługę z wprowadzonym w opisie numerem umowy i włączyć drukowanie opisu produktu w konfiguracji wydruku,

- dodać dla każdego klienta z umową dedykowany wydruk i w jego konfiguracji uzupełnić stały opis na wydruku.

Jest jeszcze trzecia możliwość:

1. Dla każdego klienta utworzyć fakturę cykliczną i na niej umieścić potrzebny opis.

2. Następnie można wystawiać faktury używając tego szablonu. W module Faktury cykliczne klikamy prawym przyciskiem i wybieramy opcję  Wystaw 

2021-02-01_08h12_01.png.a4b8037d9811f5c7b9091c48140e04ea.png

3. A jeśli faktury są za każdym razem takie same i wystawiane w takim samym cyklu - można też ustawić harmonogram (miesięczny lub tygodniowy) i faktury będą się wystawiały "same"

image.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...