Skocz do zawartości

Znane problemy, które miały być rozwiązane w nowej wersji

Polecane posty

Witam.

Nie używałem wcześniej ani pomocnika, ani asystenta, żądny wiedzy i pomocnego narzędzia zasiadłem do sello.

Nawet działa, z oporami co prawda ściąga, nie wszystko,

2007-06-22 08:44:03 Zakończone pobieranie informacji o sprzedaży na aukcjach Szef

2007-06-22 08:44:03 Ostatnia operacja nie powiodła się. Nieznany błąd. Błąd! Szef

2007-06-22 08:44:03 Ostatnia operacja nie powiodła się. Nieznany błąd. Błąd! Szef

2007-06-22 08:44:03 Ostatnia operacja nie powiodła się. Nie podano klienta. Błąd! Szef

2007-06-22 08:44:02 Pobieranie 1 z 2 Szef

2007-06-22 08:44:02 Nowych wiadomości: 2 Szef

i dalej ...

Proszę może o krótką instrukcję, może to wynika z mojej ignorancji...

Kończy się aukcja - towar sprzedany - widzę ją w zakończonych aukcjach, ale już w transakcjach oczekujących na płatność nie. Dlaczego?

Czy muszę ręcznie tworzyć transakcję i wklepywać wszystkie dane? Jeśli tak to bez sensu.

Kilka problemów na gorąco:

1. Mam aukcję sprzedaną w Zakończone, ale w Wszystkie już jej nie mam.

2. Nieaktywna opcja wystaw ponownie - dlaczego?

3. Nie ściąga komentarzy.

4. Dla aukcji sprzedanej nie przyporządkowuje klienta, pewnie dlatego nie mogę nic dalej z nią zrobić.

5. Bardzo mi brakuje najprostszej szukajki: jak odnajdę aukcję zakończoną z pół roku temu, ale dokładnie nie pamiętam, za to wiem, czego dotyczyła? Albo po nicku, lub adresie e-mail.

Póki co tyle, liczę na pomoc, jeśli jeszcze jakieś uwagi będę miał zgłoszę na pewno.

Pozdrawiam

 

Link to postu

być może będę mówił nieprawdę (bo nie mam Sello pod ręką) ale wyszukiwanie jest zrobione. Gridy z danymi można przeszukiwać na kilka sposobów:

- poprzez odpowiednie ustawienie filtrów znajdujących się nad takim gridem

- F7, F8 (zobacz też prawy przycisk myszy na gridzie i menu kontekstowe)

- ctrl+f

 

Link to postu

Hi!

Ściąganie komentarzy jak naj bardziej jest. Tylko w Twoim przypadku wystąpił błąd przy pobieraniu danych z serwisu aukcyjnego (kawałek tej informacji wkleiłeś powyżej) i nie masz kompletnych danych w Sello. Aktualnie są problemy przy pewnych specyficznych danych, które jak na złość pojawiają się dość często u Was, a u nas nie. O trudościach w odnalezieniu tych błędów i o tym, że nad nimi ostro pracujemy pisaliśmy już parę razy. Tutaj może napiszę o tym, jak powinno działać poprawnie:

 

Po pobraniu aukcji, pobrane zostają informacje o sprzedaży na tych aukcjach i trafiają do Sello jako transakcje. Wówczas również trafiają klienci i komentarze do programu. Jeśli dobrze się zorientowałam, to u Ciebie zostały pobrane tylko aukcje. Jeśli tak, to spróbuj ponownie pobrać dane. Jeśli to nie pomoże, to poczekaj proszę do wystawienia kolejnej wersji, w której postaramy się naprawić ten błąd.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Wciąż jednak mam nieaktywną opcję wystaw ponownie po zakończeniu. Czy to celowe działanie, czy moze znowu ja czegoś nie wiem?

Nie, nie jest to celowe działanie, tylko błąd nie rozwiązany w BETA5 SP1, w której byliśmy skupieni na poprawie błędów związanych z odbieraniem danych z serwisu aukcyjnego. Zatem funkcja ta nie jest aktualnie dostępna.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...