Skocz do zawartości

Zapytanie o kilka szczegółów funkcji Sello

Polecane posty

Witam, mam kilka pytań odnośnie tego programiku. Kilka technicznych, których nie mogę doszukać się w programie i jedno z innej beczki.

 

1/ Ile będzie kosztowało używanie programu po okresie próbnym (darmowym)

 

Pytania techniczne:

1/ Czy istnieje możliwość stworzenia własnych druków zupełnie innych od standardowych i czy istnieje możliwość od razu przypisać daną drukarkę do danego druku? (chodzi mi o listy nadawcze dla poczty (drukarka igłowa), naklejki nadawcze (drukarka termotransferowa) oraz przygotowanie własnych książek nadawczych (drukarka laserowa))

2/ Czy jest możliwość dodawania transakcji recznie, które odbyły się poza Allegro (np. sklep internetowy lub zamówienie telefoniczne)

3/ Czy upomnienie się o komentarz odbywa się w formie zautomatyzowanej (czyli program sam segreguje klientów którzy nie wystawili komentarza i wysyłam wiadomość zbiorczą do wszystkich) czy do każdej osoby muszę ręcznie wysyłać maile?

4/ Czy można importować dane do Sello z innego programu (nie wiem czy mogę podać nazwę A****.4.2)

5/ Czy występuje w tym programie "blad" w przypadku dokupienia na tej samej aukcji towar przez klienta?

6/ Czy magazyny same sie aktualizują i przy ponownym wystawianiu rzeczy odejmują sprzedane przedmioty (również sprzedane te poza Allegro dorzucane ręcznie). Czy jest możliwość ustawienia opcji że po zakończeniu Sello od razu wystawia aukcje od nowa ze skorygowaną ilością.

7/ Czy istnieje możliwośc podstawienia do druku makra z nr telefonu kontrahenta (jest to bardzo przydatne przy wysyłkach kurierem)

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedź, może kilka pkt jeśli ich nie ma to będą przez autorów wdrożone do programu. Pozdrawiam

Link to postu

1. Na razie nie ma takiej opcji, aby samemu tworzyć druki. Nad przypisaniem drukarki różnym drukom myśleliśmy, ale zostało to wycięte żeby zbyt nie rozpotworzyć wydruków. Jeśli będzie to potrzebne to można dodać w przyszłości.

 

7. Druki w obecnej wersji nie są edytowalne. Jest nie mały kawałek programu, więc jeśli będą naciski to prawdopodobnie zostaną zrobione w przyszłości wydruki edytowalne (z tagami).

Link to postu

1/ Abonament miesięczny, w postaci żetonów z możliwością zakupu przez internet. Koszt: porównywalny do programów konkurencji.

 

2. Jak najbardziej.

3. W aktualnej wersji niema jeszcze widocznych zbiorczych maili (mailingu), więc teraz tego nie widać. Docelowo - TAK.

4. Aktualnie nie. W przyszłości - nie ma jeszcze decyzji (przede wszystkim politycznej ;) )

5. Testowaliśmy takie scenariusze i było OK. W aktualnej wersji nie ręczę, ale jeśli będzie coś działało nie tak, to oczywiście jest to do poprawy.

6a. Tak, jeśli dobrze rozumiem pytanie. Towary są zdejmowane ze stanów przy pomocy dokumentów z Subiekta GT (jeśli o tym magazynie mowa) i aktualizowane w Sello.

6b. Automatów ponownego wystawiania jeszcze nie ma, ale są w niedługich planach. Ostatnio walczyliśmy z nieoczekiwanymi błędami i ta funkcjonalność musiała zostać przesunięta na trochę później.

7. Ponieważ telefon na wydrukach kurirerskich staje się standardem, to przy realizacji takich wydruków po prostu zostanie tam dodany.

 

Dzięki za sugestie i mam nadzieje, ze odpowiedziałam na wszystkie Twoje pytania.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...