Skocz do zawartości

BETA 6 SP1 - Poprawka

Polecane posty

Witam,

pod tym adresem można znaleźć poprawkę do Sello w wersji BETA6.

 

Poprawka ta załatwia wszystkie błędy zgłaszane przez Was typu "klasa niezarejestrowana", "zamykanie się aplikacji" po wyborze podmiotu itp. oraz:

1. Błąd przy pobieraniu transakcji (występujący czasami u tych, którzy mają sporą sprzedaż).

2. Problem nie wstawiania kosztów z aukcji do transakcji (występujący przy podaniu obu kosztów).

3. Pobieranie komentarzy  8) Tutaj oddajemy w Wasze ręce nowe rozwiązanie :)

 

Bardzo ważna informacja dla użytkowników Visty:

Proszę uruchomić tą poprawkę jako Administrator! Zwykły użytkownik nie ma uprawnienia do nadpisywania plików aplikacji, a poprawka polega właśnie na zamianie kilku plików.

 

Uwaga!

Dnia 10.09.2007 dodaliśmy do tego ulepszenia poprawę błędu wysyłania pól specyficznych dla kategorii aukcji. Na stronie Pobierz jest aktualna wersja instalacyjna Sello zawierająca w/w poprawki.

 

Jeszcze raz dziękuję wszsytkim za uwagi :)

Link to postu

Ja mam aukcje z 2 różnymi kosztami wysyłki. Po pobraniu ich do Sello i automatycznym utworzeniu transakcji mam poprawny koszt wysyłki. Czy może ktoś jeszcze się wypowiedzieć na ten temat? Czy ktoś jeszcze ma z tym problem?

 

Inga

Czy masz aukcje wystawiane w Sello czy z ominięciem tego programu?? może w tym tkwi przyczyna??

 

 

Kolejna sprawa - nie wiem czy to akurat kwestia tej poprawki, czy bylo już tak wcześniej - uruchomiłam wczoraj pracę sieciową w Sello i pojawił się już 1 problem - ustawienia drukarek są wspólne dla obu komputerów

 

wydaje mi się, że jednak powinno być to ustawienie lokalne - za każdym razem przed wydrukami trzeba wybierać drukarkę :/

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...