Skocz do zawartości

"pole sprzedaz" CO TO JEST?

Polecane posty

To jest określenie z serwisu Allegro. Odczytuję z kontekstu, że chodzi o pola dotyczące sprzedaży przedmiotu. Ich lista wraz z kategoriami aukcji jest pobierana z serwisu. Bez niech nie jest możliwe poprawne pobranie i utworzenie aukcji.

Pobranie tych parametrów powinno nastąpić przy uruchomieniu programu. Jeśli nie zostało wykonane, to proponuję kliknąć na znaczek Sello w lewym górnym rogu aplikacji -> Narzędzia -> Synchronizuj parametry z serwisu.

Link to postu

Chyba znalazłem problem - zainstalowałem Sello na SQL 2003 z jakś nakładką, która niby powoduje, że SQL zachowuje się dla programów tak, jakby był 2005. Nawet z Subiektem to działa, ale z Sello nie za bardzo. Podłączyłem Sello do SQL 2005 i wszystko działa, chociaż nie mogę zdearchiwizować bazy Sello z archiwum zrobionego na tamtym SQL-u.

Chyba dam sobie cukierka za to:-)

 

Pozdrawiam

Link to postu

Wow! Cukierek się należy!

 

Nie wspieramy SQL Server 2003. Nie robimy zatem żadnych testów na takim serwerze baz danych zatem nie możemy gwarantować, jak się to zachowa.

Co do aktualizacji bazy danych - jest ona możliwa zawsze w obrębie jednej wersji serwera baz danych. Na chłopski rozum aktualizacj na do nowszej wersji serwera baz danych powinna też być możliwa, ale skoro twierdzisz, ze nie działa... Możliwe, że da się jakieś sztuczki zrobić, ale ja ich nie znam.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...