Skocz do zawartości

Mala sugestia dotyczaca drukow

Polecane posty

Tak sobie mysle ze malym kosztem programistycznym moglibyscie dorobic bardzo przydatna funkcje. Czesto sie zdarza ze musimy wyslac list polecony(nie paczke, tylko poprostu list do kontrachenta) i tu chetnie bym wykorzystal sello do wydrukowania potwierdzenia.

W sumie wszystko jest by to moglo dzialac, ale brakuje tylko interface'u do wypelnienia pol i przycisku drukuj:)

Link to postu

A nie możesz po prostu dodać paczki "z palca" (paczka to tylko typ obiektu, przecież może być to list), wpisać dane klienta i zrobić wydruki?

 

Moge, ale to jest zabawa na okolo. Po co mam tworzyc fikcyjna paczke i wypelniac 1000 okienek, jak mnie interesuje tylko wydruk.

Mam na mysli poprostu wysylanie listu poleconego do kogos i nie zwiazanego w zaden sposob z allegro czy towarem jako takim.

Fajnie by bylo gdyby byla opcja do wpisania 3 linijek i druku. Poprostu wpisujemy imie, nazwisko, adres i jazda z druczkiem.

Link to postu

Moge, ale to jest zabawa na okolo. Po co mam tworzyc fikcyjna paczke i wypelniac 1000 okienek, jak mnie interesuje tylko wydruk.

Mam na mysli poprostu wysylanie listu poleconego do kogos i nie zwiazanego w zaden sposob z allegro czy towarem jako takim.

Fajnie by bylo gdyby byla opcja do wpisania 3 linijek i druku. Poprostu wpisujemy imie, nazwisko, adres i jazda z druczkiem.

 

Ale po co wypełniać 1000 okienek ??

Wystarczy zdefiniować sobie jakiegos fikcyjnego klienta i zmieniac mu tylko adres wysylkowy.

Paczkę tworzysz w zakładce paczki (nie musisz mu tworzyc żadnej fikcyjnej transakcji).

Dajesz utwórz paczke, wybierasz klienta ktory ma np. skrót listpolecony ;) wpisujesz adres wysyłkowy w oknie paczka i klikasz ok :)

ja tak radzę sobie z klientami ze sklepu int., samą transakcję obsługuje mi oscgt więc tu pozostaje tylko dodanie paczki do listy wysylkowej

Link to postu

...a potem jeszcze ta paczke skasowac.

 

Wlasnie o tym mowie, ze to za duzo roboty. Czasem jest potrzebne tylko potwierdzenie dadania i faje by bylo gdyby byla taka opcja zeby wypelnic z reki co potrzeba i wydrukowac.

Ja mam na mysli cos takiego:

Klikamy z menu potwierdzenie nadania -> wypelniamy 3 pola -> klikamy drukuj -> wyciagamy kartke z drukarki i zapominamy o sprawie.

Link to postu

Mam umowę z pocztą, staram się wszystko wysyłać na listach wysyłkowych.

Tak, jak wyżej napisane stworzyłem sobie klientów fikcyjnych i tworzę paczki ręcznie, które dodaje do list wysyłkowych. Przyznam, że podobnie kombinowałem w MS Allegro, ale było trudniej.

 

Oczywiście nie pogardzę ulepszeniem w/w proponowanego...

 

http://poczta.lublin.pl/

 

 

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...