Skocz do zawartości

Kontrola US - a praca na programach INSERT

Polecane posty

To nie jest reklama, ale tylko opinia zadowolonego użytkownika pakietu INSERTGT.

Chcę sie podzielić swoja radością. Jednym słowem, d**ę mi to uratowało.

 

Mimo, że są problemy z Sello, które i mnie dopadły, jestem bardzo zadowolony z pracy na programach INSERT-u. Wiem, że to są przejściowe problemy...

 

Niedawno miałem zakończoną kontrolę US, dzięki pracy na InsertGT nie miałem problemów. Wszystkie potrzebne wydruki , były dostępne. Wyliczenia, wykazy dotyczące pracowników, rejestry, powtarzam wszystko. Nawet takie sprawy, jak kruczki prawne dotyczące faktur "media", księgowanie ZUS w dniu wypłaty i obliczenie zdrowotnej składki 7,75% w deklaracjach są uwzględnione,sam wydruk deklaracji na podstawie KPiR  bardzo prosty i przydatny w kontrolowaniu wydatków.

Kwestionariusze pracownika, proszę nawet ze zdjęciem, listy płac, pełne, czy kasowe. Roczne listy wypłat, za 2 sekundy, drukarka już wypluwa.

Remanenty, wyliczenia dochodu,metodą remanentową, jak chcesz?

 

No kosztuje program, a ile kosztuje księgowa?

 

No oczywiście systematyczność w wprowadzaniu danych podczas prowadzenia działalności.

 

Dlatego sam fakt synchronizacji Sello z GT jest dla mnie 100% przydatny. Ręczne przepisywanie jest narażone na błędy, a zarazem na zły wynik podczas kontroli.

 

Zatem czekam cierpliwie na wdrażanie rozwiązań w Sello...

I zapewne będę dalej zgłaszał i sugerował inne problemy z Sello...

 

Alleluja 

Link to postu

Ja również chcę być zadowolonym użytkownikiem programów Inserta  :) Testuję Subiekta i Sello. O Sello można powiedzieć, że to jeszcze nie jest gotowy program z którego można na co dzień korzystać. A Subiekta na dopiero odkrywam. Czy jest forum gdzie można zadawać pytania na temat funkcjonalności tego programu. Uczę się i chciałbym zadać kilka pytań jak zrobić to czego potrzebuję w tym programie. Wiem, że ma te wszystkie możliwość o które mi chodzi tylko nie wiem jak do nich dojść :(

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...