Skocz do zawartości

Sklepy allegro??

Polecane posty

Widze ze minal juz caly dzien, a tu zadnego posta na ten temat :)

 

Ja mam pytanie jak ma sie w tej chwili sello do sklepow allegro? Wiem ze byla juz o tym mowa, ale mowiliscie ze nie wiadomo co, jak i kiedy. Teraz juz sa :)

Powiedzcie mi drodzy programisci na ile w tej chwili sello zadziala ze sklepami? Przyznaje sie ze jeszcze sie za to nie zabralem i nie zalozylem sklepu, ale najpierw chce przeprowadzic zwiad u was. Czy sello bedzie w stanie chociaz tranzakcje ze sklepu obsluzyc?? Wydaje mi sie ze to powinno dzialac odrazu, ale moge sie mylic. Jezeli sello w tej chwili nie jest w stanie nic sciagnac ze sklepow to powiedzcie jakie sa plany i kiedy mozna sie spodziewac obslugi sklepow?

Link to postu

http://forum.sello.pl/index.php?topic=142.msg867#msg867  ;D

 

i wreszcie się doczekałem - na sklepy, a na odpowiedź kolegi :

 

A czy wiecie moze chociaz czy sello da rade w tej chwili obsluzyc same tranzakcje?

 

Powiedzcie jakie sa plany na przyszlosc to znaczy ile mniej wiecej czasu zajmie Wam dorobienie obslugi sklepow jak ruszy webapi dla nich?

 

chętnie poczekam ... ZX Spectrum +  ;D:P

 

Link to postu

Nie chcę obiecywać niczego, dopóki nie zobaczymy, jakie możliwości daje nam WebAPI. Jeśli funkcjonalność taka będzie dostępna i jeśli będziecie nas dalej przekonywać, że będzie to dla Was przydatna funkcja, to oczywiście zajmiemy się tym.

 

Ile to nam czasu zajmie zależy bardzo od tego, jak będzie wyglądało rozwiązanie tej funkcjonalności na WebAPI. Optymistycznie rzecz ujmując może się okazać, że nie będzie to nas wiele (może nawet nic) kosztowało i sklepy będą dostęne "od ręki". W czarnym scenariuszu będziemy musieli sporo pozmieniać, żeby dostosować aktualną logikę do zmian, jakie mogą sklepy ze sobą przynieść.

 

Reasumując:

Dopóki nie zobaczymy jak działają funkcje WebAPI udostępniające Sklepy, to wszelkie wypowiedzi są oparte na wróżbach z fusów.

Link to postu

Mam nadzieje, że nie złamię żadnych zasad jeśli zacytuję tutaj odpowiedź jaką dostaliśmy:

 

Uprzejmie informuję, że wprowadzenie Sklepów Allegro było w ostatnim czasie przedsięwzięciem, na którym skupialiśmy swoją uwagę. Po wprowadzeniu tej usługi podejmiemy pracę nad kolejnymi wyzwaniami, między innymi dostosowaniem do nich WebApi. Powinno to nastąpić na początku przyszłego roku.

 

Powrócimy zatem do tematu na początku przyszłego roku.

Link to postu

A ja teraz mam pytanie do wszystkich ktorzy zalozyli sklep. Czy ktos moze potwierdzic lub zaprzeczyc jakakolwiek wspolprace w obecnej chwili sello ze sklepami?

Po kolei:

 

aukcje wystawione w sklepie Sello pobiera,aktualizuje na bieżąco zmiany, było trochę opóźnienia, sądzę, że z winy webApi Allegro

 

mam już sprzedaż w sklepie, też pobrał, generuje dokumenty końcowe, tworzy paczki

 

jedyny problem jest z wystawieniem w sklepie, brak opcji wyboru formy sprzedaży oraz czas trwania, czyli nie wystawia

 

zatem, nie będzie dużo do roboty z ulepszeniem...

Link to postu

jeszcze odnośnie wystawiania w sklepach All

 

co prawda w tej chwili jest niemożliwe wystawianie poprzez Sello, ale w sklepach Allegro jest opcja automatycznego wystawiania zakończonych aukcji z taka sama ilością(od wczoraj w aukcjach Kup Teraz też?) oraz podobna funkcja co w Sello wystaw niesprzedane

 

czyli poprzez Allegro w sklepie wprowadzam praktycznie raz aukcję, a obsługuję poprzez Sello

 

 

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...