Skocz do zawartości

Pierwsze uruchomienie

Polecane posty

Włączam program.

Wybierz bazę danych... biorę: Nowa: [wpisuję nazwę] i OK.

Szukanie czegoś tam, podłączanie czegoś zera, i inne napisy (trudno cokolwiek odczytać) i komunikat:

Nie udało się założyć podmiotu! [OK]

i wracamy do początku.

W jaki sposób mogę ustawić sobie szablony itp?? Przecież nie muszę mieć zarejestrowanego programu aby szablony poustawiać i towar przygotować.

 

Dodatkowo jak połączyć się z inną bazą danych. Wciąż mam zły użytkownik/password ??

EDIT: już wiem jak się z bazą połączyć, lecz nadal uruchomić nie można.

Link to postu

Włączam program.

Wybierz bazę danych... biorę: Nowa: [wpisuję nazwę] i OK.

Szukanie czegoś tam, podłączanie czegoś zera, i inne napisy (trudno cokolwiek odczytać) i komunikat:

Nie udało się założyć podmiotu! [OK]

i wracamy do początku.

jaki jest system operacyjny, czy praca lokalna czy w sieci (z komputera klienckiego)

 

W jaki sposób mogę ustawić sobie szablony itp?? Przecież nie muszę mieć zarejestrowanego programu aby szablony poustawiać i towar przygotować.

moża program testować na wersji demo (dostępne są wszystkie funkcje), należy wejść w aukcje i tam na zakładce są szablony  szablony opisów

 

Dodatkowo jak połączyć się z inną bazą danych. Wciąż mam zły użytkownik/password ??

EDIT: już wiem jak się z bazą połączyć, lecz nadal uruchomić nie można.

co to znaczy z inną bazą?

Link to postu

proszę to sprawdzić :

w Viscie proszę program uruchomić klikając prawym klawiszem myszy i uruchom jako administrator (jeśli jest możliwość to proszę doinstalować Sql server i sprawdzić w taki właśnie sposób na Viscie)

- jak było Sello instalowane na WinXP, czy klient najpierw i poźniej serwer czy wszystko od razu z jednej instalki?

Link to postu

proszę spróbować w Sql Server Configuration Manager kliknąć Services i poprawej stronie na Sql Server prawy klawisz myszy i Stop i poźniej Start, jeżeli to nie pomoże to proszę odinstalować Sello i Microsoft Sql Server, i jeśli Sql Sever był instalowany tylko dla Sello to usunąć z C:\Program Files\Microsoft Sql Server. Później ze strony www.Sello.pl ściągnąć aktualna wersję (95MB) i zainstalować.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...