Skocz do zawartości

Jak wystawić aukcję????

Polecane posty

Program do najprostszych nie należy, to trzeba przyznać, ale nie może być prostszy oferując taką funkcjonalność. Nie każdy program da się nauczyć w ciągu godziny, choć akurat wystawienie aukcji całkiem od podstaw to jest dosłownie chwila.

 

Zgaduję, iż instrukcja w postaci helpa nie była przeczytana (bo kto czyta instrukcję...)

 

Samo stworzenie obiektu Aukcja nie jest jednoznaczne z wystawieniem jej na serwisie aukcyjnym. Wynika to z prostego faktu, ktoś może chcieć utworzyć sobie 100 aukcji i wysłać je dopiero wieczorem. Aukcje na serwis wysyła się z menu Wyślij/Odbierz... To chyba nie jest aż tak skomplikowane.

 

I tu żeby uprzedzić fakty... aukcja musi być oznaczona "Do wysłania". Na liście z aukcjami powinna być ikonka sugerująca, że ta aukcja zostanie wysłana po naciśnięciu przycisku Wyślij.

 

Do programu trzeba się przyzwyczaić, poznać jakie są zależności, czym różnią się obiekty typu Aukcja, Transakcja, Paczka i jak się je obsługuje.

 

Sugeruję aby zapoznać się co najmniej z pomocą do programu. Wkrótce udostępnimy też filmiki instruktażowe, co i jak robić, być może też dział na forum w którym będą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Link to postu
  • 1 rok później...

WITAM! Mam pytanko odnośnie wystawiania aukcji. Mam gotowy szablon zapisany w zakładce -szablony opisów, stworzyłem z niego również kilka aukcji z towarami które znajdują się w zakładce - szablony, chcę przyszykować wszystkie aukcje tak, żeby wystarczyło zaznaczyć tylko gotowe aukcje do wysyłki i je wysłać, ale za każdym razem muszę ładować miniaturkę aukcji. Jak zrobić żeby miniaturka była przypisana na stałe do konkretnego szablonu-towaru? Dodam że nie mam jeszcze stworzonych stanów magazynowych w zakładce towary.. Ale niebawem pewnie zabiorę się za to.  :-\

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...