Skocz do zawartości

STRAFA SELLO - DANE DO FAKTURY VAT

Polecane posty

tak  myslałem . ale  nie  ukrywam  że  nie  jest  to  dobre  rozwiązanie ,

Używam  sello osobno  w  domu  , a w firmie  mam subiekta ,  wszystkie  zamówienia  przesyłamn do  firmy  mailem i  tam na  podstawie listy  magazynowej  towar  jest  fakturowany ,  pakowany  i  wysyłany .

Używanie  sello w  moim przypadku w  firmie  mija  się z  celem ,  (godziny pracy firmy 10-18  a większość  transakcji  dokonuje  wieczorami  lub w sobotę , niedzielę ) ,  oczywiście mogę zainstalować  sobie  dodatkowego  subiekta w  domu ale  to  niestety  nie  wszystko bo musiałbym  do  tego dołożyć  jeszcze  kasę lub  drukarkę  fiskalną a  to  już  mija  się  z  celem .

 

 

I niejednokrotnie  klienci  piszą do mnie  że  chcą  zmienic lub  podać  dane do  faktury i  muszę  im  tłumaczuc zeby na  stronie strefy wpisywali  te dane w uwagach lub pisali  osobne  maile . a  oni się  wtedy  pytają po  co jest  w  takim  razie  miejsce  na  stronie "dane do  faktury " i  czy  na  pewno  wystawiam fakturę ( niepotrzebne  stresowanie klientów jak również  mnie )

 

czy  jest  możliwa  jakaś zmiana ???  najpewniej  nie  tylko  ja  używam  z  sello w domu  lub z  jakimś  innym  programem  nie subiektem .

 

 

Pomijam  już ręczne  wpisywanie  nazwy  firmy i  numeru  telefonu do klientów na  listach do  wysyłki ( dawno  to  było  zgłoszone  jako sugestia ) może  w  następnej  wersji będzie :)

 

Link to postu

I niejednokrotnie  klienci  piszą do mnie  że  chcą  zmienic lub  podać  dane do  faktury i  muszę  im  tłumaczuc zeby na  stronie strefy wpisywali  te dane w uwagach lub pisali  osobne  maile . a  oni się   wtedy  pytają po  co jest  w  takim  razie  miejsce  na  stronie "dane do  faktury " i  czy  na  pewno  wystawiam fakturę ( niepotrzebne  stresowanie klientów jak również  mnie )

 

czy  jest  możliwa  jakaś zmiana ???  najpewniej  nie  tylko  ja  używam  z  sello w domu  lub z  jakimś  innym  programem  nie subiektem .

 

wpisujemy do sugestii, być może coś się kiedyś zmieni w przyszłośći, ale na tą chwilę tak jak wiadomo nie ma takiej możliwości

Link to postu

gdybyśmy dodali do Sello faktury to powstał by drugi Subiekt.. więc tak po prostu musi być.

 

Sello może się łączyć z Subiektem poprzez internet np, niektórzy używają VPNa do pracy zdalnej - sposoby są.

 

Obsługa firmy w nowej wersji będzie poprawiona, jeśli chodzi o listę wysyłkową, to o co dokładnie chodzi? (który wydruk), to dorobię póki jestem w temacie :)

Link to postu

Witam,

To samo mnie trapi. Też planowałem używać Sello bez Subiekta ale jak widzę jest to nieco utrudnione. Przecież nie ważne w jakim programie wystawiam faktury to kupujący na mojej aukcji powinien mieć możliwość podania danych do faktury. Jeśli nie może tego zrobić na strefie Sello to w dużej części traci ona sens bo przecież nie oto chodzi żeby mailować z klientem i wyjaśniać mu że ta opcja nie działa i żeby wpisał dane w uwagach. Głównie ze względu na strefę chciałem kupić sello ale widzę że firma wymusza na użytkownikach zakup subiekta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...