Skocz do zawartości

Obsługa innych serwisów aukcyjnych

Polecane posty

  • 3 miesiące temu...

Nie jestem za tym, aby Sello było również do innych serwisów aukcyjnych.

Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

I tak z powodu samego Allegro jest tak rozrośnięte, że ma kłopoty ze stabilnością i współdziałaniem funkcji.

Zróbcie osobny produkt lepiej, ale nie komplikujcie jeszcze bardziej tego biednego Sello.

 

Pozdrawiam

Darek

Link to postu

Dla mnie jedna robota wykonana porządnie na jednym serwisie jest warta wykonania pięciu robót na pięciu serwisach byle jak przy zwalającym się co chwila sofcie.

Ewentualnie, jako że Allegro jest wiodącym systemem, zostawić Sello jako system domyślnie dla Allegro, natomiast dla innych serwisów porobić nakładki, pluginy, jak zwał tak zwał, ale WIĘKSZOŚĆ używa Allegro, i niech to będzie program dla WIĘKSZOŚCI !

 

Pozdrawiam

Darek

Link to postu

No cóż w tej kwestii sie po prostu nie zgadzamy.

Jakby sello miało oferować tylko to co chcą wszyscy to ja wysiadam z tego pociągu bo okazałoby sie że tak naprawdę nic nowego nie będzie ponieważ zawsze znajdzie się ktoś komu jakaś nowa funkcjonalność nie spasuje czy nie będzie potrzebna. Ja licze właśnie na spełnianie indywidualnych zachcianek użytkowników. Wiadomo, że jeden handlowiec pracuje tak a inny inaczej , jednemu coś jest potrzebne innemu niekoniecznie.

Dlatego mam nadzieje że programiści będą pracować zgodnie z zsasadą "dla każdego coś dobrego"

Link to postu

Jak najbardziej życzę Ci, aby jak najwięcej upragnionych przez Ciebie funkcji zostało przez programistów POMYŚLNIE zaimplementowanych i sobie życzę tego samego.

Nie mam nic przeciwko, żeby był to program wszechstronny, ale nie kosztem ogólnej stabilności.

Nie wysiadaj z pociągu, bo stoimy po tej samej stronie tak naprawdę - no dobra - nie będę torpedował Twoich pomysłów  ;D

Co do sposobu selekcji funkcji przez przedstawicieli programistów - wydaje mi się że po to jest ten dział i te sondy - żeby mogli oni wybrać do implementacji funkcje dla "większego dobra" czyli nowości tak, ale nie kosztem większości.

 

Pozdrawiam

Darek

Link to postu

pluginy to nie taka prosta sprawa :) Zresztą, jak ktoś nie chce to i tak nie musi korzystać z innych serwisów przecież - nie widzę powodu dla którego miała by tu ucierpieć stabilność programu.

 

Zresztą wg pewnych badań, użytkownicy programów półkowych (uniwersalnych) używają około 19% funkcjonalności takiego programu. W programach na zamówienie pod konkretnego klienta jest to około 80% :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...