Skocz do zawartości

komentarze nie odnotowują się w sello

Polecane posty

komentarze importują się tylko jeśli posiadamy do nich transakcje, natomiast transakcje po pewnym czasie nie są już przez allegro zwracane - tąd mogą nie być pobrane do nich komentarze. Czy są to stare komentarze czy nowe? Jeśli są to nowe to co jest w raporcie pobierania danych?

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

komentarze importują się tylko jeśli posiadamy do nich transakcje, natomiast transakcje po pewnym czasie nie są już przez allegro zwracane - tąd mogą nie być pobrane do nich komentarze. Czy są to stare komentarze czy nowe? Jeśli są to nowe to co jest w raporcie pobierania danych?

 

 

Witam

 

to jakaś straszna głupota do poprawy - korzystam testowo również z innego programu (autor Marcin Werra) i tam stare komentarze pobierają się wszystkie. natomaist w sello nie potrafię pobrać wystawionych dla mnie komentarzy. 

 

 

Link to postu

Dla jednych głupota, dla innych logika... Komentarze same w sobie nie zawierają żadnego znaczenia biznesowego. Komentarze w Sello są powiązane z transakcją, więc po co ściągać komentarz, który nie jest z niczym powiązany - suchy tekst. Proszę zwrócić uwagę na wygląd listy z komentarzami - są tam powiązania z transakcjami.

 

Proszę też, odpowiedzieć sobie na pytanie, po co mi właściwie lista komentarzy, skoro i tak do niczego ich nie użyję (oprócz cieszenia oka ilością pozytywów - to akurat można zrobić przez www).

Zatem nie jest to coś co jest potrzebne do pracy z aukcjami i transakcjami, no chyba, że są jakieś znaczące argumenty żeby to dodać.

 

ps. Sello potrafi je pobrać, ale je ignoruje, bo biznesowo, jak mówię, są to nic nie wnoszące do procesu sprzedaży teksty.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

dla mnie to rozsądne rozwiązanie (przypisanie do transakcji), ponieważ mam kilka "kwiatków" co nie wpłacili, nie odebrali, zrezygnowali itp. a nagle wystawiają komentarz pozytywny...

 

przecież ludzie potrafią wysatwić zaległy komentarz po roku i warto by było na niego odpowiedzieć, więc jak nie ma to biznesowego znaczenia?

 

 

skoro wystawia "po roku" to Ty także nie musisz się śpieszyć :) o ile będziesz pamiętał czy sprawa zakończyła się "pozytywnie"

Link to postu

 

skoro wystawia "po roku" to Ty także nie musisz się śpieszyć :) o ile będziesz pamiętał czy sprawa zakończyła się "pozytywnie"

 

prosze nie wnikajmy w to jak pownien się ktoś zachować w danym momencie.

Takie rady są bardzo nieprofesjonalne i niepotrzebne.

 

W każdym razie ja chciałbym mieć pełną kontrolę nad komentarzamie niezależnie czy sello ma taką transakcje czy nie.

Teraz to jest sztuczne ograniczanie moim zdaniem.

 

 

Link to postu

prosze nie wnikajmy w to jak pownien się ktoś zachować w danym momencie.

- ale chyba dobrze wiedzić, co i jak skomentować nie polegając tylko na komentarzu drugiej strony ? - choć to tylko moje osobiste zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać

Takie rady są bardzo nieprofesjonalne i niepotrzebne.

- nie chciałem Cię w żaden sposób urazić, ale przepraszam jeśli tak się stało

 

 

 

Link to postu

nie no kontrole jak najbardziej, to bardzo dobrze, że komentarze są  podpięte pod transakcje, chodziło mi o to ,że nic by się nie stało gdyby sello sćiągał też komentarze do których nie ma transakcji.

 

"nie chciałem Cię w żaden sposób urazić, ale przepraszam jeśli tak się stało"

 

nieee nic się nie stało, ale ja już po prostu dośc na tym forum usłyszałem jak powinienem swój biznes prowadzić ;) i reaguje już na to alergicznie.

 

Pozdrawiam!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...