Skocz do zawartości

edytor html do maili

Polecane posty

Można by wtedy stworzyć sobie szablon wiadomości nawiązujący graficznie do szablonu opisu aukcji - klient od razu będzie kojarzył od kogo jest mail.

 

Do tego emotikony - pomogą nadać mailom bardziej ludzki charakter, a nie taki suchy, oficjalny. Z niektórymi stałymi klientami można sobie pozwolić na emotki.

 

Pozdrawiam

Darek

Link to postu

obsługa maili w sello to na tą chwilę wogóle nieporozumienie, myśle że jest tu dużo do zrobienia zanim wogóle zacznie być używalne.

MAC, a możesz podać jakieś konkrety? Znam problem kiepskiego edytora html, były problemy z kodowaniem znaków (ale zostały już chyba zarzegnane). Czy coś jeszcze jest, co uniemożliwia korzystanie z tego modułuy?

Link to postu

obsługa maili w sello to na tą chwilę wogóle nieporozumienie, myśle że jest tu dużo do zrobienia zanim wogóle zacznie być używalne.

MAC, a możesz podać jakieś konkrety? Znam problem kiepskiego edytora html, były problemy z kodowaniem znaków (ale zostały już chyba zarzegnane). Czy coś jeszcze jest, co uniemożliwia korzystanie z tego modułuy?

 

Ingo ja porównuje klienta sello do tego z opery .

chodzi mi o taki rzeczy jak znikające posty po najechaniu na nie, brak sensownej wyszukiwarki zawartości , brak wstawiania autotekstów czy notatek. Osobiście nie używam więc co do ewentualnych błędów się nie wypowiem. Pisałem już chyba o pewnych rzeczach Bartkowi w jakimś wątku.

Link to postu

Czy mam to traktować jako "zachętę" do korzystania z maili w Sello ?

Czy to znaczy że ta funkcjonalność - tzn moduł maili - nie będzie rozwijana ?

nie, to znaczy, że jak klient używa thunderbirda, to zamiast : ) pojawi mu się :) (emot)

 

Funkcjonalność będzie rozwijana, bo czemu nie, ale nie wiadomo w którym konkretnie kierunku :)

Link to postu

No ja tez nie uzywam klienta poczty, bo poprsotu sie nie daje.

Pierwsza i zasadnicza wada to brak mozliwosci odddzielenia okienka od sello czyli maja otwarte okienko z mailem podgladania tranzakcji czy innego maila od klienta.

Do tego brakuje autotekstow w tytule. Jak to sie pojawi to mozemy zaczac rozmawiac o  jakies dodatkowej funkcjonalnosci, bo dopiero wtedy zaczne uzywac klienta poczty.

A no i to co mowil Mac czyli znikajace maile po paru sekundach.

 

Do pelni szczescia jeszcze jakis antyspam by sie przydal, ale to juz nie jest takie bardzo pilne.

Link to postu

autoteksty w tytule chyba dorabiałem, jak starczy czasu to zobaczym czy da się okienko oddzielić bezboleśnie. Mejle znikają (są przenoszone z tej zakładki), bo są uznawane za przeczytane po 3 sekundach. Aby to usprawnić dorobiliśmy nowe parametry, tzw użytkownika (specyficzne dla konkretnego użytkownika Sello), gdzie można sobie zdefiniować czy ma być oznaczane jako przeczytany i po ilu sekundach :)

Link to postu

Mail powinien byc przeczytany wtedy kiedy zostanie przeczytany.

Nie da sie tego okreslic w sekundach, bo czasem w mailu pisze "chce czerwony", a czasem jest elaborat na dwie strony.

Oznaczanie powinno moim zdaniem wygladac tak, ze albo zaznaczamy jakiegos checkboxa i wtedy mail "znika" albo np po 3 sekundach odznacza sie jako przeczytany, ale znika dopiero jak przelaczymy sie na inna zakladke.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...