Skocz do zawartości

1.2.0 zgubiony klient, strefa sello

Polecane posty

Mam problem sello zgubił klienta, jest w allegro i mam przelew, paczke wysłałem poza sello i wszystko było ok tylko dla tego że klient napisał do mnie i to sprawdziłem w innym przypadku mogło się skończyć negatywem.

Nie chciałbym tylko żeby to się powtórzyło w przyszłości.

 

I jeszcze jedno w zakładce do paczek są transakcje chce utworzyć do nich paczki ale sello nie pozwala bo nie potwierdzono zmian z strefy, więc potwierdzam ale też nie można bo "transakcja nie wymaga potwierdzenia" i tak w kółko.

Link to postu

Mam problem sello zgubił klienta, jest w allegro i mam przelew, paczke wysłałem poza sello i wszystko było ok tylko dla tego że klient napisał do mnie i to sprawdziłem w innym przypadku mogło się skończyć negatywem.

Nie chciałbym tylko żeby to się powtórzyło w przyszłości.

proszę napisać krok po kroku co się działo od wystawienia aukcji (i skąd ta aukcja była wystawiona)

Link to postu

e-strefa, skąd nie działa to potwierdzanie i w jakiej sytuacji? Właśnie utworzyłem stronę w strefie, wpisałem notatkę, ściągnąłem dane i potwierdziłem bez problemu.

 

Może sytuacja dotyczy stron niezaufanych? Osobiście polecam z nich zrezygnować i używać od razu zaufanych linków z allegro.

Link to postu

Napewno tyczy sie niezaufanych (chce z nich zrezygnowac, ale chce sie najpierw czegos wiecej dowiedziec/inny watek/).

Wydaje mi sie ze w zaufanych notatki tez nie wymagaja potwierdzenia, ale jak sie nie potwierdzi to nie mozna nic zrobic. W sumie potwierdzam "recznie" wszystkie zmiany ze strefy, bo jakos nie mam cierpliwosci do ogladania kounikatow typu "dane nie wymagaja potwierdzenia".

Link to postu

Spierniczone menu ma wiele objawow.

Po pierwsze nie dziala prawy klawisz myszki.

Po drugie nie dzialaja wtedy wszystkie menu rozwijane "linkiem"

Po trzecie okienka wtedy chowaja sie pod spod Sello, a nie otwieraja na nim.

 

I teraz tak: ppm nie bedzie dzialaj jak odpalimy Sello i odrazu ze startu przelaczymy sie na transakcje. Jezeli ono zsynchronizuje sobie parametry i wszystkie inne sprawy to mozna spokojnie dzialac.

Pozniej chwilowo przestaje dzialac podczas pobierania danych i widac to podczas twrzenia paczek, bo okienko nie jest na wierzchu. To w wiekszosci przypadkow mija, ale czasem potrwafi juz tak zostac i pomaga tylko restart sello.

Link to postu

no, chyba się udało wytropić gada ;D, wreszcie. Problem był dosyć trudny w znalezieniu bo ocierał się o takie sprawy jak wątki, uchwyty do okien, ładowanie plików dll... Dzięki Twoim wskazówkom udało się go podejść od innej strony :).

 

Powiedz(cie) mi jeszcze, czy zauważyłeś, żeby problem się pojawiał w takiej sytuacji:

Wchodzisz do modułu transakcji, jest wszystko OK, potem coś robisz i nagle przestają działać transakcje. Bo wg tego co znaleźliśmy, to problem występował gdy jeszcze nie wszedłeś np w klientów, w tle trwała synchronizacja i w czasie tej synchronizacji otworzyłes moduł klientów po raz pierwszy. Wtedy od razu prawy przycisk nie działa, tak samo rozwijane linki jak i gubią się powiązania pomiędzy oknami.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...