Skocz do zawartości

Polecane posty

Biorę się powoli za Ebay i pewnie kilka pytań się znajdzie ;)

 

-Jak Uzywać strefy w Ebay?

Tzn rozumiem , że link do strony nie wygeneruje się w Ebay'u, a więc trzeba go wysłać mailem, ale jak wysłać mailem skoro wyłączyłem automatyczne powiadamianie o nowych transakcjach bo nie jest już potrzbne. Ręcznie wysyłać ?

 

-Jaki jest ciąg logiczny tworzenia opisów na serwisy zagramaniczne? (W polskich opis pobieramy z subiekta)

 

-Sello nie powinno pozwolić ustawić niewłaściwego czasu trwania aukcji dla danych kategorii

 

-Gdzie na aukcji pojawiają się  informacje z pola "Dodatkowe informacje o przesyłce i płatności" czy trzeba zaznaczyć inne?

 

-Nie potrafię znaleść ptaszka "przyjmuję zwroty" i miejsca na zasady zwrotów. Czy jest taki w sello, czy trzba to jakoś inaczej ustawiać?

 

-Czy da się zminić nazwy przesyłek?

Link to postu

1. w przypadku strefy, trzeba włączyć powiadamianie mejlowe. Trzeba będzie wprowadzić chyba podział wiadomości automatycznej o utworzeniu strefy, wysyłany do różnych serwisów.

 

2. Trzeba te opisy jak i ceny wpisywać w towarze na zakładce serwisy. Tam można wybrać serwis (odznaczając opcję Użyj podstawowego) i wpisać opis dla towaru w innym języku.

 

3. Z racji że są tam nieco złożone zależności, nie zdążyliśmy tego zrealizować. Na tą chwilę, trzeba by sprawdzić czy da się wystawić taką aukcję korzystając np z opcji Sprawdź opłaty

 

4. Wkradł się błąd i dane z tego pola nie są wysyłane na ebay

 

5. zwrotów z racji czasowych, nie zdążyliśmy zrobić.

 

6. ?? ;]

 

natomiast błąd z wielką brytanią, sprawdź czy w zarządzaniu użytkownikami masz uprawnienia do wysyłania aukcji na ten serwis. Okazało się, że uprawnienia do wysyłania są sprawdzane chwilkę wcześniej niż wysyłanie samych danych na ten serwis, więc błąd ten tak się objawia.

 

 

 

Link to postu

1. Tak, koniecznie

2. Aha ok, no tak nawet nie poszukałem takiej opcji chodź tak to sobie właśnie wyobrażałem, heh

 

6. Do wyboru jest:

-przesyłka krajowa

-przesyłka krajowa - priorytetowa

 

a ja chciałbym nazwać ją np przesyłka krajowa za pobraniem, ale podejrzewam , że nie ma takiej opcji.

 

Faktycznie użytkownik "synchronizator" nie miał właczonego tego konta

Dzięki!

 

Link to postu

przy synchronizacji ebayów (wszystkie włączone) sello czasem się wywraca. Efekt podobny do tego jaki kiedyś już był przy allegro. Po prostu się wyłącza i tyle.

 

Nie mam zbytnio czasu , żeby wszystko teraz sprawdzac i kombinować, ale sygnalizuje że jest jakiś błąd podczas synchronizacji.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...