Skocz do zawartości

Błąd pobierania aukcji z Allegro

Polecane posty

Witam,

Wczoraj zrobiłem update Sello do wersji 1.2 i od razu pojawił się problem. Nie mogę odebrać zakończonych aukcji z serwera co automatycznie blokuje mi całą pracę w firmie. Oto jak wygląda raport wykonywanych operacji z programu:

 

1. Rozpoczęto odbieranie aukcji

2. Pobieranie danych z konta music-collector na Allegro.pl (Polska)

3. Ostatnia operacja nie powiodła się.

Niepoprawna/niepełna odpowiedź z serwera.

4. Zakończono: odbieranie aukcji

 

I to tyle. Żadnych numerów błędów ani nic z tych rzeczy. Sprawdziłem połączenie z bazą i serwerem. Licencja też aktualna. Mam WinVista Home Premium 32bit. Może jakaś wskazówka co z tym fantem zrobić?

Link to postu

W takim razie być może i mnie dotyczy ten problem.

Tylko pytanie co zrobić... Czekać cierpliwie, jak allegro zadziała czy coś ze strony sello?

 

Na początku w raporcie u mnie też pojawiał się problem z nieprawidłową odpowiedzią serwera. Teraz niby ściąga wszystko poprawnie, a jednak w trwających aukcjach mam w sello 124 a w serwisie allegro 112. Co więcej w sello jakby "nie zamknęły: 12 aukcji z datą jeszcze z sierpnia i początku września!

 

Czy jest na to jakaś rada? Nowych aukcji z kolei również nie pobiera, a tym samym i danych klientów. Tak naprawdę z allegro sello jedynie robi poprawnie upload komentarzy.

Link to postu

dziś jest coś takiego:

 

Operacja nie została wykonana ze względu na błąd serwera.

Serwer zwrócił błąd: : org.exolab.castor.jdo.TransactionAbortedException: Nested error: org.exolab.castor.jdo.LockNotGrantedException: Deadlock has been detected while attempting to acquire a lock: Deadlock has been detected while attempting to acquire a lock

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...