Skocz do zawartości

Czy jesteście zadowoleni z Sello?

Polecane posty

Ja TAAAK  !  to świetna aplikacja  właśnie kupiłem abonament na sello na rok i ulepszenia na rok dla subiekta GT , dodam ze od poczatki mojej dzialanosci uzywam programow insetr ,a zaczynalem 1995 roku na subiekcie 4 .

 

Sello to pomoc w transakcjach od poczatku do końca , ponieważ oferuje tak wiele funkcji - to najpierw trzeba go dobrze poznac, by zrozumiec mechanizmy i nie błądzic wbijajac slepie w ekran :) .

poprzednio mieałęm asystenta , ale jego wlasciciel nie ulepsza  i ciagle na rybach :) , a decydyjace było to do przejscia,ze na nowej toschibie  mam viste 64 i zanic vista nie chciala zaakceptowac asystenta , wiec sprubowalem na sello dodam ze to byla mja 2 przymiarka i jak sie okazało to strzał w dzisiatke .

 

polecam sello a mam ponad 10 tys transakcji w allegro i wiem co pisze.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

a ja nie.

Sprzedaje niewiele na Allegro - okolo 2-3 szt tygodniowo na 2 kontach. Na jedno wykupilem SELLO a na drugie Menadżera Sprzedaży w Allegro.

Ceny są podobne, ale użytkowanie Menadżera jest dużo prostsze i nie sprawia żadnych kłopotów.

Jedyna zaleta SELLO jest to ze fakturowanie sprzedazy (jesli ktos ma SUBIEKTA) jest prostsze i automatyczne.

Natomiast zaletą Menadzera sprzedazy jest to ze na dowolnym komputerze mamy wszystkie informacje. Jeśli ktoś używa 2 komputerów do pracy to SELLO jest uciążliwe.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Nie.

Mimo, że program jest na prawdę wielką pomocą przy obsłudze aukcji, to przy jego intensywności zawieszania się, masy błędów oraz naszej ilości aukcji, jego "pomoc" redukuje się do połowy.

Tracimy około godziny dziennie na zabawę z resetowaniem programu.

Chcemy płacić za działający program, nie stertę błędów.

Liczymy że będzie poprawa.

Link to postu

Po wersji z nowymi wydrukami będziemy przygotowywać wersję, która poprawia możliwie najwięcej błędów związanych ze stabilnością - taki przynajmniej jest plan. Trzeba te wszystkie miejsca, w których Sello się zawiesza zebrać do kupy, może w jakimś wątku specjalnie na ten cel stworzonym.

Link to postu

Nawet jeśli będą to nikt nie każe instalować nowego Sello przed świętami ;). Na konfigurację nowych wydruków i poznanie nowego mechanizmu trzeba (nie we wszystkich przypadkach) poświęcić nieco czasu. Tak, że dobrze sobie przekalkulować i zostawić trochę czasu na poznanie nowych wydruków.

Link to postu

Eeeeee... ten post nie wrozy nic dobrego  ::).

Bartku powiedz mi prosze czy nowe sello (mam nadzieje, ze bedzie na swieta) bedzie odrazu skonfigurowane tak jak terazaniejsze? Mam tu na mysli sytuajce, ze je instalujemy i mozemy dzialac (prawie)tak jak dotychczas, czy tez beda jakies niespodzianki i bez wielogodzinnego wgryzania sie w temat i konsultacji z wami nie da sie nic wydrukowac?

Link to postu

Prawie, tak. W zasadzie główny "problem" jest taki, że teraz Sello nie rozróżnia dostawcy Poczta Polska jako coś specyficznego. Każdy dostawca ma teraz równe prawa, podobnie jak każda dostawa. Wcześniej było tak, że po wybraniu paczek i listów do drukowania i zaznaczeniu wydruku np "potwierdzenie nadania", druk ten był drukowany tylko dla listów (dla paczek nie) - bo to było zaszyte w specyfice Poczty Polskiej.

 

Teraz z racji, że każda dostawa jest równa ;), aby ten mechanizm nadal działał, do dostawy podpina się wydruki jakie jej dotyczą. Więc do listu będzie podpięte np potwierdzenie nadania i książka nadawcza dla listów. Wszystko to powinno się podpiąć automatycznie przy upgrejdzie bazy danych, tak, że dostawy zostaną takie jak były, z tą różnicą, że teraz nie ma rozróżnienia że dostawa jest typu list czy paczka. Rozróżnienie to objawia się wyłącznie w nazwie. Do tych dwóch dostaw są przypisane różne wydruki - dzięki temu przy drukowaniu każdy obiekt paczka będzie wiedział które wydruki ma wydrukować.

 

Automatycznie nie są podłączone jedynie wydruki etykiet adresowych, więc trzeba będzie wejść w dostawy typu list i ustawić tam rodzaj etykiet, ewentualnie jak ktoś się czuje na siłach może zrobić własną.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...