Skocz do zawartości

Problem z hasłem szefa! Help!

Polecane posty

Witam, wgrałem nową wersję subiekta GT i przez to mam nie lada problem:

Moja baza z subiekta musiała się zaktualizować, ale do tego potrzeba hasła szefa którego nikt w firmie nie pamięta. Jest jakaś możliwość usunięcia hasła w podmiocie?  podejrzewam, że możliwość jest usunięcia ze strefy Microsoft SQL i prosił bym o dokładne wytłumaczenie krok po kroku jak tego dokonać. Pozdrawiam! 

Link to postu

Hasło jest bo nie wchodzi... pierwsze co to właśnie taką opcję sprawdziłem...

 

Wojtek wszystko by było fajne gdyby ta pomoc techniczna odebrała... Ale w oczekiwaniu na darmową rozmowę słychać reklamę, że jednak można się zdecydować na płatną konsultację z ekspertem za jedyne 50zł. PORAŻKA!!! 

 

Dobrze, że sello ma swoje forum i ludzi którzy potrafią odpowiadać na posty;)

 

I subiekt nie działa:(

Link to postu

ale jeśli chodzi o hasło to nie jest potrzebna płatna konsultacja,

trudno jest mi się odnieść do tego, iż pomoc techniczna nie odbiera, jak się słyszy często, że ten sam klient w przeciągu 30 min potrafi się dodzwonić kilkakrotnie

proszę zadzwonić jeszcze raz, mam nadzieję, że nie będzie problemu z dodzwonieniem się :)

Link to postu
  • 2 lata później...

Witam.

 

Mam nastepujacy problem ale z Sello. Po akutalizacji na (1.71) podczas urchamiania wyskakuje "Wersja bazy danych (1.40) jest starsza od wersji obsługiwanej przez program (1.71). Koniczna aktualizacja." Program chce abym podał hasło szefa. Niewm skąd je wziąć, nigdy sam także nie zakładałem tam hasło.

 

Proszę o pomoc z góry dzięki.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...